Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű beállítás után a...

Futómű beállítás után a kormányösszekötők menetes részének egyformán kell kint lennie?

Figyelt kérdés

A Fenti kérdés foglalkoztat,mert nemrég volt az autómon futómű beállítás és szemmel láthatóan(én láttam) mintha nem egyformán látszana a menetes résza kormányösszekötő száron ami a kormányműből jön ki.

A kormányomat újra cserélés miatt tavaly cseréltük ki ismerősömmel és 1 féleképp lehet feltenni.

Nincs gond egyébként,nem megy félre az úton az autó,csak kíváncsi vagyok hogy annak amúgy nem teljesen egyformának kéne lennie?(Mármint hosszra a kilátszó menetes résznek)



2023. jún. 14. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de normál esetben az eltérés minimális, szemmel nem látható, max akkor ha elkezded számolgatni a kilátszó meneteket, amihez azért elég elvetemültnek kell lenni. :D
2023. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!