Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos biciklivel átjárni...

Elektromos biciklivel átjárni külföldre?

Figyelt kérdés

Hello

Az lenne a kérdésem,ha ingázós melóm van Mosonmagyaróvár -Frauenkirchen ,mennyire lehetne megoldani egy komolyabb elektromos biciklivel az átjárás mindennap? Autóm nincs így eddig ezt gondoltam ki.



ápr. 17. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Miért ne lehetne?

ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sima biciklivel 1ora 45 perc

Egy komolyabb e -bikkal fele ennyi Idő lehet ? Nem tudom milyen úton kell végig menni és mennyire biztonságos

ápr. 17. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

33 km. Ezt E-Bikeal se fogod 1 óra alá vinni, de inkább 1 óra 10-20 perc. Ugye a legtöbb E-Bike az 25 km/h-ig segít neked.


Ami az útvonalat illeti: ha jól látom, akkor kisebb forgalmú országúton megoldható. Persze ott se életbiztosítás.


100%-ban nem alapoznék erre. Főleg rossz időben: hóban, esőben, minuszokban nem túl kellemes. Meg ha sötétben kell menni, ami télen sanszos, akkor a legjobb világítás mellett is inkább veszélyesnek mondanám.

ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A biciklit részesítem előnyben, télen-nyáron így is járok dolgozni, napi kétszer bő fél óra az utam, kivéve, ha egyéb program miatt nem tartom célszerűbbnek az autót.

Neked mennyi biciklis tapasztalatod van? Mennyire ismered a határaidat? Az ország egyik legszelesebb helyén akarsz naponta közel hetven kilométert lenyomni, ezt speciel én biciklin nem vállalnám be.

Egy jó elektromos bicikli árán vennék valami olcsó használt autót, és ha tényleg olyan jól fizet az osztrák munkáltató, a lehető leghamarabb vennék egy olyan autót, ami minden szempontból megfelel. Így maradna több, mint két órám, na jó, elektromos bicaj esetén kb. két órám, amit nyernék az utazási időn. Sokat ér ám az!

ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudok az utakról erre fele ,ezért kérdeztem.Gondoltam hogy nem olyan egyszerű ez mint ahogy hangzik . Jogsim nincs meg azért gondoltam erre a lehetőségre .
ápr. 17. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Villanymotoros rásegítéssel kaphatsz 150-170 ezer körül, de átkozni fogod a napot, amikor megvetted. A jobbak 600e körül kezdődnek, és innen felfelé.

Ha 25 km/h sebesség felett is segít, vagy 300 wattnál erősebb, vagy van rajta gázkar, akkor már SMKP, az arra vonatkozó szabályokkal.

ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Necces, mert ezek a szarok dögnehezek, és ha gond lesz az akku-menedzseléssel akkor aztán tekerhetsz.
ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Hagyd az elektromosat, inkább egy jó országútit vegyél. Azzal gyorsabban tudsz haladni.

Szintkülönbség tulajdonképpen nincs. Mosonszolnok felé csak 30 km, ha kicsit belejössz meglesz kb. 1 óra alatt.

ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
#8 mindezt napi kétszer, télen-nyáron. :D
ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!