Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha egy 20...

Mit szóltok ahhoz, ha egy 20 év körüli egészséges fiú ilyen elektromos biciklivel közlekedik Budapesten?

Figyelt kérdés

www.rekordmotor.hu/elektromos-kerekpar-uj/z-tech/398-z-tech-zt-10-elektromos-kerekpar.html

www.rekordmotor.hu/elektromos-kerekpar-uj/z-tech/383-z-tech-zt9-feher-elektromos-kerekpar.html


Nagyobb összegű pénzhez jutottam hozzá, vehetnék kocsit is, de azt nem akarok.


A biciklimet, ami jelenleg van, nagyon nehéz hajtani, meg szinte alkalmatlan normális közlekedésre.

Egy új bicikli sem olcsóbb, mint egy elektromos.

És elég lusta vagyok, minek vennék tekerőset a pénzemből, ha olyat is lehet venni, amit nem kell tekerni.

Az aksiját pedig koleszban lehetne tölteni, tehát még az sem lenne költség, egyedül csak az esetleges akkucsere.


2014. dec. 30. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Eldöntötted?

Ha megvan az elhatározásod, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit szólnak hozzá.

Elég veszélyes közlekedési eszköz az elektromos bicikli, hangtalanul, és elég gyorsan lehet vele közlekedni, s ezzel a többi közlekedőt meg is lepheted - fokozott óvatossággal ajánlott villanybiciklizni, a gyalogosra te lehetsz veszélyes, de az autósok sem kedvelik a villanybringásokat az említett ok miatt.

A tárolása körül merülhetnek még fel kérdések, de ha én eldönteném, hogy ilyennel fogok közlekedni, az speciel nem érdekelne, hogy mások mit szólnak hozzá.

2014. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szándék kiváló, és dicséretes...


de..ha jó gépet veszel, akkor azt még a gépkönyv elolvasása közben ellopják..

..ha mégsem, akkor életveszélyes közlekedni vele..járdán ugye nem lehet, halk, ezért nem veszik észre, az úton meg napjában többször is elütnek..


lopnak, irigyek, kárörvendőek,és szeretnek kölcsönkérni egy ilyen bringát...ez utóbbi a legkritikusabb...ebben van az igazi bukta(lehetőség)

2014. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen oké szerintem. Csak nagyon fontos, hogy SOHA ne használd járdán, mert nagyon észrevehetetlen járgány és hát ugye amúgy is tilos járdázni, pár kivételtől eltekintve.


Az úttesten nem lesz szerintem gondod, én normál bringával mindig ott megyek, ha bringaút nincs. Egyszer ütöttek csak el - a bicikliúton...

2014. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!