Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fekvorendorok karositjak a...

A fekvorendorok karositjak a futomuvet?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Talán akkor a hasmagassággal van a baj. Suvval hogy nem tud átmenni rajta szépen? Nem tud lelassítani?
ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Én áttudok menni rajta normálisan.
ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Amit nem látsz arra nem tudsz rákészülni, mivel beleolvad a környezetébe így meg nem látod… amúgy is miért kéne lelassítani? Az lenne ennek a lényege hogy csak azt szívassa aki átlépi a seb.határt. Főleg azért se lassítgat az ember mert már méterenként fekvő van, a benzint meg a féket meg a qrvaanyám veszi, csak mert a sok otthon unatkozó zokniszandál igényelgeti állandóan ezeket a fekvődombokat.
ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Úgy nem tud rajta átmenni szépen hogy fizikai lehetetlenség, oda nem üti, le nem ér, de bólintasz egy jó nagyot abban is. Itt jön be amit előttem írtak, hogy a lengéscsillapítot meg amikor cserélni kell meg nyeld le. Főleg ha adaptív.
ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem járok sok fekvőrendőrös helyen, pedig Debrecen szerintem nem kicsi. Viszont lehetőség szerint próbálom kikerült a kátyúkat és a besüllyedt csatorna fedőket amibe van hogy sikerül igen csak belemenni. De az én futóművet nem kúrja szét, mert egyszerű strapabíró konstrukció. Két évente kinyírom valamelyik oldalon a talpas gömbfejet ennyi. Meg miért kéne lelassítani? Mondjuk van egy jó sz.r vasúti átjáró. Az endurommal ott mondjuk átmegyek 100-al is ötödikben, de kocsival meg mondjuk átengedem kettesben mert nem akarom direkt odab.szatni.
ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha futár vagy és naponta százszor jössz-mész rajtuk, azt egyik autó se köszöni meg. Ha napi néhányszor futsz bele egy-kettőbe, az semmiség. De pl. a Pók utcai lakótelepen van egy undorító kiemelés, ahol látszik, hogy rengetegen végighúzták már az autó alját. Egyszer én is, hiába voltam óvatos. Remélem, aki azt oda kitalálta, azóta is csuklik, ahányszor a kedves édesanyukáját emlegetik.
ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De az annyira magas fekvő rendőr 16os?
ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17: Az egy járda szintbehozás, vagy tudja a tököm, hogy hívják. Igen, magas, ráadásul nincs felfestve, nincs jelezve. Rosszabb, mint egy egyszerű fekvőrendőr.

[link]

ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó műszaki állapotban van alapból és nem nagy sebességgel rongyolsz át rajta, akkor minden gond nélkül ki kell hogy bírja. De ha naponta sokszor hajtasz át rajta, az használni a szilenteknek, lengéscsillapítónak hosszú távon élettartamat tekintve nem fog.
ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Normál használat esetén nem feltűnő, mert jó esetben csak az induláskor és érkezéskor mész át egy páron.

Ha futár, taxis vagy hasonló vagy, akkor előbb meg fog dögleni.


Nyugaton valahogy tudnak olyan fekvőrendőrt csinálni, ami egyrészt jól látszik, másrészt tök simán megy át rajta az autó és csak akkor kellemetlen, ha 30 felett mész.

ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!