Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Athajtottam kb 50km/ora -val...

Rng1989 kérdése:

Athajtottam kb 50km/ora -val egy fekvorendoron, lehet valami baja az autonak?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy rosszul kivilagitott utcan nem vettem eszre egy fekvorendort, es athajtottam rajta kb 50-55km/ora sebesseggel. Kb ez a fajta volt:


[link]


Ez utan meg vezettem az autot egy ideig, nagyobb sebesseggel is, es nem huz se jobbra se balra, nem erzodik semmi a kormanyban. Szandekosan athajtottam kisebb godrokon, es nem hallatszik semmifele kopogas. Mi a velemenyetek, erdemes lenne megnezetni a biztonsag kedveert, vagy csak en reagalom tul?


Az auto egy 2018-as Mazda 6.

Koszi szepen.



2019. júl. 19. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lett. Az csak egy döccenő.
2019. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 130-nál sem ráz, akkor nincs gáz.
2019. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mentem vele az autopalyan is, es 150-nel sem raz.
2019. júl. 19. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam már hasonlóan. Akkor épült a bukkanó, előtte nem volt ott ilyen. Sötéten, esőben nem vettem észre, 50-nel átrongyoltam rajta 17"-os (225/45) alufelnis kerekekkel, Jól fel is koppant a futómű. Utána egyből én is mentem a futóműveshez ellenőriztetni a beállításokat.

Semmi gond nem volt.

2019. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!