Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mk2 focusról lenne szó....

Mk2 focusról lenne szó. Lehetséges hogy az óracsoport meg fogja adni magát?

Figyelt kérdés
Ha gyújtást adok rá az összes mutató és a visszajelző lámpák egy része csak kb 20 másodperc után “élednek” fel. Aztán tökéletesen mutat mindent. Valaki találkozott ilyennel?

ápr. 19. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ez elég gyakori probléma a kettesnél.
ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tévedek, báris egy szerelő így mondta, hogy mielőbb javíttassam meg mert az immobiliser az óracsoportba van építve és ha ez tönkremegy akkor nem fogom tudni beindítani az autót. Ez tényleg így van?
ápr. 19. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem ismeretlen ez ezeknél az autóknál és igen, az óracsoportban van az immo kontroller is. Ha nincs óracsoport, vagy rossz, akkor nem indul be. De azzal számolni kell, hogy elég kevesen foglalkoznak az országban javítással, szóval jó esély van rá, hogy nem találsz a közelben, leginkább postázással szokás megoldani. Szerelőnek is időbe telik, szóval összességében legalább egy héttel, de inkább kettővel számolni kell és addig nincs autó.
ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem baj, mert van egy régi szaladgálós vw polo, az tudja majd helyettesíteni. Nagyjából mégis mire lehet számítani, mennyibe javíthatják kb?
ápr. 19. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére az esetek többségében a fő csatlakozó újraforrasztásával megoldódik ez a probléma. Én saját magamnak simán megcsináltam egy OBI-s pákával, pedig tényleg nem vagyok egy nagy forrasztó művész. A baj akkor van, ha ez nem oldja meg, akkor oda tényleg profi szakember kell, aki megkeresi a hiba okát. Viszont az első opciót nagyon könnyű megpróbálni, ehhez nem feltétlenül kell műszerész szakembert keresni.
ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!