Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában csináltatott...

Mostanában csináltatott valaki Fiatba szervót? Mennyibe került?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyen tájt volt hogy kiakartam előzni egy kukás autót a kormány bazi nehezen lehetett tekerni( szerencsére a melóhely nincs messze,de nem volt egyszerű így sem eljutni) Akkor rá lett rakva gépre,de nem mutatott problémát,így a szerelő azt mondta akkor foglalkozzak vele ha újra előjön. Januárban volt egy ilyen,de akkor kb 10 másodpercig tartott mikor egy parkolóból kihajtottam. Illetve múlthéten parkolásnál jött elő,akkor egy újra indítás után nem volt baja.


Műszerfalon nem jelez gondot. Szerelő újra megnézte (egy másik) azt mondta típus hiba, ha egyre sűrűbben jön elő akkor cseréltessem ki,

Mondta,ő ezt nem tudja megcsinálni,de ha néha van ilyen ő nem tartja indokoltnak a cserét,de ha már havi vagy heti szinten előjönne akkor mindenképpen.



Hát őszintén szólva én egy kicsit több mint egy éve vezetek újra. Első ilyennél azért megijedtem,akkor volt nálam az autó 4 hónapja. Bár most nem ijedek meg ettől,de nem érzem vmi biztonságosnak,főleg ha pl biciklist kell kielőzni vagy bármi és egyszer csak nehezen lehet tekerni,nem számít rá az ember. Így megszeretném csináltatni inkább.


Árakat nem igazán találok sehol.

De nem is értek hozzá női szemmel.


Persze holnap mindenképpen utána járok,telefonálgatok,mérlegelek


ápr. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy elég nehéz, ha azt sem tudjuk, hogy miről van szó.
ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kormányszervó probléma ami tipus hiba a fiatoknál a szerelő azt mondta.
ápr. 21. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó. De milyen fiat pontosan?
ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiat punto 1.4 -es, 2007-es
ápr. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!