Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás gyakorlati...

B kategóriás gyakorlati oktatás: kérhetem-e az oktatómat, hogy ne hosszas politizálással, okfejtéssel, meséléssel húzza a kezdeti időt vezetés oktatás helyett, hanem a lényegre koncentráljon... vagy inkább váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Ma volt a második oktatói óra ami hasonlóan telt az előzőhöz: az oktatóval beültünk a kocsiba, ő pedig elkezdett politizálni, és személyes történeteket mesélni. Idős úr, már 70 év feletti, és nagyon szeret beszélni - bármiről, oktatni viszont másfél-két óra elteltével kezd el. Tartok tőle, hogy a 30 órába ez is beleszámít, és próbálja elsumákolni, én viszont a gyakorlati oktatásért fizetek, nem a politizálásaért, és az okfejtéseiért. Amikor oktat, akkor semmi gond nincs, csak imád mindenféléről beszélni, és csak akkor indulhatunk el, ha ő azt mondja hogy na most mehetünk. A dilemma: idős úr, és próbálom megadni neki a tiszteletet, de nem tudom, hogy tehetek-e neki megjegyzést, hogy leginkább a lényegre fókuszáljunk (és lehet hogy ez után kicsesz majd velem, és ő is stílust változtat), vagy jobb, ha inkább oktatót cserélek?

ápr. 24. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts oktatót, nem fog változni. Nem szeretem én sem, amikor sok százezret fizetek a süket dumáért :)
ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10ezer egy óra, és még el is dumálja felét? Nem te keresed meg rá a pénzt? Mert nekem nem lenne mindegy. Az én oktatóm oktatott. Válts, igen. Lehet, ő szórakozni jár oda. Politikáról amúgy se beszéljen, mondd meg neki határozottan. Diák vagy?
ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Mond meg neki amikor elkezdi dicsérni a mi bőlcs és kedves vezésrünket(Orbán elvtársat) Hogy jó lenne ha ezt másnak adná elő és nem neked mert amugy is még azt is utálod aki szereti Orbánt.


Egyből eldől hogy kell új oktatót keresned, vagy visszavesz a pofázásból:D

ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérheted udvariasan és normális hangnemben. Megpróbálhatod elterelni a szót, hogy hogyan kell vezetni ezt, mennyire tekerjed a kormányt meg ilyenek. Nyugodtan le is válthatod.
ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is nyugdíjas oktatónál tanultam,az első 4 órában csak az autót mutatta be pedig autoszerelőnek tanultam tehát már láttam autót,

látta rajtam hogy fiatal vagyok és hogy nem vagyok határozott

ezért kihasználta a helyzetet és hülyének nézet nekem is 2 óra vezetésből a fele elment arra hogy furikáztam ügyeket intézni vagy elkezdett mesélni stb

végül 60 órával és 700eft zártam megbántam hogy nem váltottam

sajnos ezek dörzsölt vén rokák

játszák a hülyét meg akit tudnak azt ki használnak a saját érdekeidet nézd,a mai világba felökni bárki segítene viszont a földről felsegíteni már csak 100 ból 1,

azt nézd hogy neked jó legyen!!!

ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg sokat -aztán még többet- kérdezni.

Akkor beszélhet kedvére, de arról ami téged érdekel.

Ha olyan részhez ér amit már tudsz, akkor mond hogy ez OK. és kérdezz rá a folytatásra.

Így kedvére beszélhet de a te irányításoddal.

Ha szóba hozz a politikát, egyszerüen közöld, hogy nem érdekel, mert vezetni akarsz megtanulni.

Ha nem jön ben, akkor válts.

ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!