Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt egy motorfejlesztésem,...

TZoli4 kérdése:

Volt egy motorfejlesztésem, 1.0-ről 1.4-re, műszakin miket kellessz még átíratni/átalakítani hogy legális legyen minden a motorral/komplett autóval?

Figyelt kérdés
Autó VW Polo 6N1 1998

ápr. 28. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolom a fékek és a futómű az fix, mi még?
ápr. 28. 09:56
 2/10 anonim ***** válasza:

El kellett volna adnod, és venni egyet nagyobb motorral.

Ez így nem lesz legális. Nem fogják sokat vizsgálgatni (NKH-nál), egyszerűbb buktatni.

ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdés még a környezetvédelmi besorolás, rosszabb nem lehet, de regisztrációs adót pluszban kell utólag fizetni. Amúgy itt össze van szedve nagyjából:


[link]

ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


2017-es a cikk. Volt itt minden azóta.

ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 sorold fel kérlek
ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régen olvastam ennyi halandzsát.😂

Napjainkban ez az építés -a cikkben leírt módon- egyszerűen kivitelezhetetlen.

ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bukta...
ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem műszakin ilyeneket nem néznek és nem vesznek észre. Eredetiség vizsgálaton lehet probléma, nem tudod eladni.
ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kellett volna megérdeklődni, hogy mégis mit hogyan, és mennyiért, mik a hivatalos eljárások. Csak azért, mert már ott kezdődik a dolog, hogy otthon nem szerelheted át, csak hivatalos szerviz végezheti, aki papírral igazolja, hogy a motor szakszerűen lett beépítve. Illetve kell a motornak is a papírja, hogy honnan van, valami amivel igazolod, hogy a te tulajdonodban van. (pl. Számla) Aztán megy szépen az NKH-hoz motorszemlére. Ott szigorított műszakit csinálnak. Ha sikeres akkor lehet menni okmányirodába átíratni az adatokat. Ennek költsége nem olcsó, és nem is éri meg.
ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat akkor bukta lesz
ápr. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!