Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként vagy férfiként fordult...

Nőként vagy férfiként fordult már elő veletek hogy elfelejtettetek tankolni es valahol városon kívül állt meg az autó?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg a haza jutást?

ápr. 28. 23:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Első autómnál előfordult.

Még pont apám félre állt vele az útból mert nem fért a kocsimtól az ő kocsijával és akkor jegyezte meg mennyire is fekszik a mutató és nem fog értem jönni ha ott maradok az út szélén.

Én a nagyszájú meg közöltem vele, hogy ismerem az autót, ezzel még simán jó vagyok pár napig, pedig tudtam, hogy aznap még én is megyek kocsival és majd kell tankolnom.

Szóval dolgom végeztével, hazafele menet már minden benzinkút ami útba esett zárva volt, a 0-24-es kútig meg már nem értem el. Jó volt hajnalban végighallgatni, hogy mennyire hülye vagyok. De végülis csak hozott benzint apám.

ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Morzsi007 ***** válasza:
76%
Férfiként nem, nőként előfordul többször is. :)))
ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!