Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendőm ha a szerelőm...

Mi a teendőm ha a szerelőm leöntötte savval a motorszámot szerelés közben véletlenül és az olvashatatlan. Eladtam a kocsit és ezt elfelejtettem. Az eredetiségvizsgán derült ez ki az új tulajnál. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 01:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül?


Amúgy fogadni egy ügyvédet.

2015. máj. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Én szereltem már pár autót, de savval véletlenül egyszer se öntöttem le motorszámot.

A motorcseréről egy bontós számla kellene, nem kell feltétlenül beírni a forgalmiba.

Ha típusazonos a motor akkor van ez így.

De mivel te is csináltál eredetvizsgát, és ott még más motorszám volt, a következő kérdés az lehetne, hogy: "az éjszaka kicserélte valaki a motort az autómban, ki lehetett az?"

2015. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

aha......szóval az autó szerelő.....és véletlenül.........Egészen véletlenül nem te,és szándékosan!?!?!?!?

Végül is teljesen hihető a sztori!!!én is mikor autót szerelek,nem villáskulcs kell meg csavarhúzó,hanem rögtön előveszek egy kis savat,mert az a biztos!!!!Mást etess ezzel a hülyeséggel!!!!

2015. máj. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy "véletlenul" vagy nem. Kap majd egy motorkódot a forgalmiba és viszlát.
2015. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez az képzeletbeli ügy, kb. akkora valós háttérrel bír, mint a vak komondor esete. :)

szükséges hozzá:

-egy béna szerelő

-egy feledékeny eladó

-egy figyelmetlen vásárló

-egy deci erős sav

-és egy agyament történetíró. :)

2015. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#Jobbágy Zsolt:


Kifelejtetted, hogy egy deci erős sav se marja le annyi idő alatt, amíg lefolyik, a 35%-os akkusav meg pláne! Kicsit áztatni kell, hogy olvashatatlan legyen.

Tipikusan az az eset, amikor sunyiban motort cserélnek, aztán eladáskor sírás a vége.

2015. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de szar, és csak a motorszámot öntötte le, a motor többi részét nem érte...

Ez most sokba fog kerülni, meg rengeteg időbe :D

2015. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Benedict Yossarian: te megint olyan okos vagy.

Miniszterelnöknek nem akartál még jelentkezni?

2015. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Benedict Yossarian!

Köszi az értékes infót :) de sem a kérdező, sem én, nem írtuk a sav fajtáját és töménységét.

Tudod, ha igazán ki szeretném maratni a blokkból a számot, akkor nem 35%-os akkusavval kezdeném.

Különben tökmindegy a vegyjele a sűrűsége és a mennyisége, az említett "egy deci sav", csak egy valótlan történet egyik kellékeként szerepelt a listámon.


Így már talán érthetőbb..... ;)

2015. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hegeszd rá újra sunyiban az éj leple alatt.

Biztos, hogy így történt?

2015. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!