Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki jelentett már fel...

Valaki jelentett már fel autószerelőt?

Figyelt kérdés
Problémám van egy autóval, a szerelő csak távoli időpontot adott. A netről felhívtam egy helyszíni szerelőt, elmondtam, hogy valószínűleg mi a probléma. Telefonban mondta, hogy a felmérés 30 ezer, mondtam, hogy ok. Kijött a pasi, elkezdte hidegindítózni, mondtam, hogy a vezérműlánc a probléma nagy eséllyel. Lezárta motorháztetőt és mondta, hogy ennyi, nem tud mit csinálni. A pénzt az elején elkérte én barom odaadtam, mert azt gondoltam, hogy biztos sokan lezavarják. Felhívtam a főnököt és üzenetet hagytam, hogy lehúzás szaga van az egésznek, kérem a pénzt vissza, mivel felmérni se mértem fel a hibát, csak azt állapította meg, hogy nem üzemanyag probléma. A telefonbeszélgetés visszajátszotta, amiben közli, hogy mennyi a felmérés, amire igent mondtam. Az első beszélgetést letagadta, amben említettem, hogy mi lehet a probléma. A netem helyszíni javítást hirdetnek, a vélemények között generátor cseréktől minden can, amit helyszínen megoldotta. Telefonban nem közölték, hogy nincs műhely, számlát nem kaptam.

ápr. 30. 20:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Lehet kihívnám egy jó ismerősömhöz, majd miután megérkezik megjelennék és visszakérném a pénzem; hátha személyesen jobban emlékszik a történtekre.
ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Vállalkozó vagyok, nincs utólagos számla, ha papír alap7, akkor a pénz átvétel után, ha online akkor is, ott kell még papír alapúként postázni. Aláírva a részemről nincs számla, nem tudom mi kerülne elő. Nem a kiszállásért fizettem, hanem, hibafeltárásért, ami után javítás lett ígérve. Nem biztos a vezér lánc my, mert lehet jeladó, bármi, de mivel nem kereste a hibát, hanem 5 perc alatt le zavarta és csak azt néztem, hogy kap e üzemanyagot, így nem teljesült, amiért fizettem. Nem, nem szeretném hagyni, feljelentés belefér nekem, ha nem másért, kicsit nézzenek utána.
ápr. 30. 23:01
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Részedről nincs, majd más részére lesz. Vagy letagadja hogy pénzt kért.


Ha van ilyen hülyeségekre ilyen bagatel összeg miatt idegerendszered, akkor állj bele, csak azt nem értem miért kellett ehhez kiírni a sztorit a gyik-re. :D


"ha nem másért, kicsit nézzenek utána." Nem fognak utánanézni, mivel eleve kusza a sztori, meg bagatel pénzösszegről van szó. A rendőrök sem hülyék, nem nyomoznak fölöslegesen.

ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Minden esetre ha beleállsz a dologba, majd írd meg x hónap múlva, hogy mi lett az ügyből. Kíváncsi vagyok. #14 voltam.
ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hátha volt valaki hasonló szituban. Tudod azért tudják ezt megcsinálni, mert a kis összeg miatt mindenki hagyja a francba. A rendőrségnek még utánanézek, de egy nav és egy fogyasztóvédelem be fog játszani, ha holnap nem jutunk valamire. 3 aitóm van, benyeltemár a túlárazott dolgaikat, de ez szimpla lehúzta volt. De ígérem megírom, hogy mi lett.
ápr. 30. 23:27
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, kötél ideget meg kitartást az ügyhöz.
ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Meg lesz. Mondjuk nem értem miért kell kötél ideg, hogy tegyek egy bejelentést a fogyasztóvédelemnek és a navnak. Nem azt a szolgáltatást kaptam és számlát sem kaptam.
ápr. 30. 23:59
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akarod jelenteni, akkor jelentsed. Határozott vagy, nem fogadod el más véleményét. Már csak azt nem értem, hogy akkor mi értelme volt feltenni a kérdést? Ha csoportos perre szeretnéd vinni az esetet, akkor ki kellene írni a konkrét szerelőt, máshogy aligha fogsz partnert találni a feljelentéshez.
máj. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%

#18 A sztori elejen meg feljelentesrol volt szo. Ez dekrementalodott egy adohatosagi es fogyvedelmi jelentes szintjere.

Talan rajottel hogy nem akarsz ebbe teljesen beleallni.

máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
gyerekek, orbitális nagy kamu a sztori, ki fizetne előre a szerelőnek...?
máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!