Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság is lenézik a Suzukit,...

Manapság is lenézik a Suzukit, vagy ez változik?

Figyelt kérdés

Régebben azért nézték ugye le, mert a Suzuki egyet jelentett a régi Swifttel, amiből rengeteg futott az utakon. Megbízható autó volt, de kortársaihoz képest fapados, és elavult minden szempontból stb..


Az újabb Swiftek viszont semmivel sincsenek lemaradva egy Polo, Fabia stb. autókhoz képest, viszont megbízhatóbbak azoknál..

Vitara, S-Cross amikből a legtöbbet adnak el, azok meg meg hol vannak már a régi swifthez képest..


Szóval még mindig lenézik, és ha igen miért is?



máj. 1. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
BMW-hez képest lenézik, de egy Suzukist sosem érdekelt ki mit gondol róla. Örül neki, hogy olcsón és megbízhatóan mindig eljut A-ból B-be. Sőt az újabbak már ennél kicsit többet is nyújtanak.
máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
48%

Nem érdemes adni mások véleményére. Általában aki lenéz egy olcsó de szívós autót az buta.

Mivel lennél előrébb, ha lenne egy 20 éves alfa Romeod amit minden második héten szerelőhöz kéne hordani egy vagyonért?

máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem ugyan nem érdekel, nekem is Suzukim van :)
máj. 1. 11:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régi fapados Suzukim van most is. Nem álltam még úgy sajnos, hogy többre teljen. Ez tényleg megbízható, könnyű szerelni, ha kell, alkatrész van dögivel hozzá.

Én személyesen sosem tapasztaltam, hogy lenéznének. Mondjuk mivel szőke nő vagyok, lehet hamarabb lenéznek azért, hogy autót vezetek, mint azért, hogy milyet.

Aki a tárgyai miatt néz le bárkit is, az rettentő boldogtalan ember lehet, folyamatos megfelelési kényszerrel.

máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változott a megítélése, egy pár éves Swift vagy Scross nem rossz autó. A törésteszteken is szépen felzárkóztak.
máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit most lenéznek az a Dacia. Java részt azért mert nem japán meg nem német, hanem a Renault alatt gyártott román. Persze a minősége közelében nincs egy Polonak vagy Corollának, de nem is kerül annyiba.
máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még mindig "magyar autó"-nak gondolják és egyesek szerint az nem lehet jó.(japán autó, és műszakilag az egyik leg megbízhatóbb.Amúgy sok honfitársunk nem akar dolgozni a maga falujában, városában mert a szomszédban biztosan jobbak a körülmények. Sokan nem járatják gyerekeiket lakhelyükre, mert a szomszédban jobbak a sulik.Orvost is lehetőleg távolit és drágát keresünk.Mindezek csak buta magyaros felfogások.Csak gondolj bele: valamikor a Hajdú termékek, a Lehel termékek, a Karancs termékek simán verték az európai élmezőnyt, ezért vásárolták fel és tették tönkre a magyar ipart. Igen, a nyugati országok lakói büszkék a termékeikre, nálunk sokan szégyenlik megvenni aminek országunkhoz köze van.
máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Laly1972 válasza:
#6: A Renault már lassan 20 éve nem teljesen francia, hanem kicsit japán. A Nissan miatt átvett minőség bitosításnak hála nem olyan rossz az a hozzá tartozó Dacia.
máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Régi Swiftet a biztonság hiánya miatt is kiritizálták. Van a közvetnel ismeretségemben Vitárió meg S-Cross is. Ebből a szempontból jobbak. Mindenképp volt fejlődés a 90-es évekhez képest! De nem véletlenül relatív olcsó autók ezek a konkurenciához képest. A beltér minősége számomra nagyon lehanoló. Ordít a spórolás róla, ha az ember testközelből megvizsgálja.

Sajnos csodák nincsenek. Ha olcsó az ár, valamin spórolni kell. Mondjuk inkább ezen, mint a biztonságon! Ebből a szempontból ez jó irány. Ezzel együtt nem rossz autók ezek, csak nem kell tőlük nagy csodát várni.

máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Talán már nem nézik le annyira mint régen.


Akkoriban azért nagyon nagy különbség volt az akkori suzukik és az akkori többi, jobb autó között.


Most szerintem az emberek nagy részét hidegen hagyja egy Suzuki.

máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!