Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság is lenézik a Suzukit,...

Manapság is lenézik a Suzukit, vagy ez változik?

Figyelt kérdés

Régebben azért nézték ugye le, mert a Suzuki egyet jelentett a régi Swifttel, amiből rengeteg futott az utakon. Megbízható autó volt, de kortársaihoz képest fapados, és elavult minden szempontból stb..


Az újabb Swiftek viszont semmivel sincsenek lemaradva egy Polo, Fabia stb. autókhoz képest, viszont megbízhatóbbak azoknál..

Vitara, S-Cross amikből a legtöbbet adnak el, azok meg meg hol vannak már a régi swifthez képest..


Szóval még mindig lenézik, és ha igen miért is?



máj. 1. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az egyénenként nagyon eltérő. Sok embert megoszt a külseje és a műszaki tartalma is. Ezt pont tegnap néztem és egy érdekes komment...



https://www.youtube.com/watch?v=kE3uW-zR5sg&t=580s


"Az autó formaterve és a színe leírhatatlanul szép számomra. Rendesen az van a fejemben, hogy én ilyen autót szeretnék, de azonnal. Városban több mint tökéletes. Viszont ott van a puritán anyaghasználat, a 2014-es android 5.0 lolliponak kinéző infotainment rendszer, az a három hengeres varrógép és az 1000kg alatti önsúlly. Sajnos mivel heti több alkalommal hosszabb távot teszek meg autópályán, ez csak egy második autónak jöhet szóba :( Viszont a design számomra 10/10!"


Nekem ezres swift volt a legelső autóm és egyértelműen lenéztek benne nem is kicsit.....

máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szolovjov ***** válasza:
93%
A Suzuki ma is ugyanazt adja mint régen. Megbízható, de kispórolt, fapados. Viszont legalább már drága is. Enyhítő körülmény, hogy a többi gyártó is lezüllött a szintjére. Így már mindegy milyen logó van az autón.
máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Használtam egy kis ideig scross-t egész kellemes, nyílván puritán egyszerű beltere van, de amire kitalálták azt tökéletesen tudja. 6 liter alatt evett a legolcsóbb 95ösből, ha kellett menni is tudott, keyless, ledes fényszóró, holttérfigyelő, adaptív tempomat, minden szar is volt benne. Prémiumos vagyok tehát nyílván nálam más a mérce, én sose adnék annyit amennyi a piaci áruk ezeknek az autóknak, de pl. cégesnek kifogástalan.
máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem meg Daciám van és lexarom máw véleményét. 11 éves 4 éve van meg. Eddigi költségek kiégett 2 izzó.
máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, mint az előttem író. 12 éve használok egy Opelt, amit ezen az oldalon különösen divat ócsárolni. Nem kényszerből nem veszek mást, újabb autót, hanem mert amire használom, a mai napig nekem tökéletesen megfelel. Kényelmes, elférek benne, jól fogyaszt, meghibásodni nem akar, még azt is mondhatom, hogy ennyi idő után kinézetre is tetszik.
máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!