Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy elektromos biciklihez...

Egy elektromos biciklihez milyen típusú elektromotor szükséges?

Figyelt kérdés
Hányas fordulatszámú? Hány wattos és hány voltos? Az elektromotor képes áramot is termelni? Egy elnevezést is írnátok nekem? Megkeresem vaterán ha kell, csak a nevét szeretném tudni, esetleg márkaneveket.

2012. máj. 7. 16:16
 1/4 anonim válasza:

Javaslom nézz körül nálunk, hátha okosabb leszel: [link] Általános infókat meg itt érdemes nézni: [link]


Üdv,

Szatzger Ákos

[link]

2012. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerékpár: olyan két- vagy háromkerekű jármű, amelyet egy vagy két személy emberi ereje, illetőleg legfeljebb 300 W teljesítményű motor hajt.


Csak hogy tiszta legyen, rendőrök csesztethetnek miatta, ha nagyobb teljesítményű. Én most fogok építeni egy 250wattosat, arról azt mondják, hogy 40% emberi erőből gond nélkül tartható a 40-45kmph sebesség.

24voltost ajánlom, két 12voltos zselésaksival sorbakötve. ezeknek darabja 3-4000 forint körül mozog, a motor ami 24v 250w az ~10-15 000. Meg kell hozzá szabályzó, ahhoz a [link] weboldalon találsz leírást, illetve kel egy olyan kerékagy, ami két oldalú, hogy meg tudd hajtani.

[link] itt érdemes nézegetni

2012. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Utolsó., nem akarok hülyének tűnni, egész pontosan milyen szabályzó kell hozzá? még kezdő vagyok és nem igazán értek hozzá. Feszültség szabályzóra gondolsz?
2012. máj. 8. 20:59
 4/4 anonim válasza:

Ezt kukk meg: [link]


Picit jobbnak tunik mint az agymotor, avagy a hajtasra szerelheto kulso motor, amihez egyedi vaz is kell ... ezt a bikeexpress-es motyot csak belerakatod a vazba es racsnizva mehetsz Dobogokore :)

2013. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!