Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ha mindenképpen...

Első autónak ha mindenképpen Suzuki WagonR+ -t szeretnék, az jó választás lenne?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és most lett meg hétfőn a jogosítványom. Nagyon tetszik már évek óta a WagonR+, mindig is azt szerettem volna.

1.0 vagy 1.3-as motorral vegyem?



máj. 11. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Annál csak egy rondább autó van a világon, mégpedig a Fiat Multipla.
máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A leírásnál a második mondat, hogy nekem nagyon tetszik a kinézete.
máj. 11. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a világon az első vagy, dehát ízlések és pofonok. :D


Nem egy kifejezetten stabil autó, cserébe legalább szög egyszerű és olcsó. Legnagyobb ellenfele a rozsda, ha az nincs, akkor nyert ügyed van, minden más fillérekből javítható/felújítható.

máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a paplan... 1.3-assal vedd.
máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ja és igen, szerintem is 1.3.
máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamit szallitani akarsz vele, vagy miert pont az? Hidd el, nem jok az ilyen magas autok, ahogy irtak, nem stabil.
máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kettő közül inkább az 1,3-as motorral. Abból is van 8 és 16 szelepes. Már a leggyengébb 68 lovas is elég ahhoz a bódéhoz.


Ha tetszik ez a forma, akkor esetleg nézz meg pár Toyota Yaris Versót is. Sokkal praktikusabb, jobb autó.

máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

68 lovas WagonR nincs tudtom szerint.


1.0 53 lóerő

1.3 76 lóerő

1.3 94 lóerő (Ignis motoros)

máj. 11. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:

1.0 3 hengeres gyenge, de csak városi használatra hibátlan. Az előnye, hogy ennek nem nagyon van típushibája.


1.3 76 lóerősnél szelepszár szimeringgel szokott baj lenni, hidegen kéken füstöl. Nem annyira vészes tétel, de meg kell bontani a motort.


1.3 94 lóerősnek a váltója szokott csapágyas lenni, de kb. 200 ezerből megvan a javítása. Nem nagyon van Wagonrnél jobb választás a "filléres" autók között, persze ennek is vannak típushibái, de melyik autónak nem. Karbantartani ezt is kell, ha el lett mulasztva, akkor lehetnek még költséges javíttatások(de ez minden használt autónál így van)

máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, szerintem ha lány vagy akkor jó lehet. Első autónak tökéletes, bár nem tudom mennyit szánsz vagy szánnak rá a szüleid. Olyan fiatal vagy, számtalan autód lehet még...
máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!