Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szakma választás előtt állok,...

Szakma választás előtt állok, mindenképpen autókkal akarok foglalkozni, de nem tudok dönteni, melyik lenne vajon a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Autószerelő, autóelektronikai műszerész, karosszériás, autófényező.

2016. ápr. 19. 06:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Az autóelektronikai műszerész a legtisztább munka és egyre nagyobb a kereslet rá. Ha most kezdeném az ipart, én azt választanám.
2016. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%

és a legjobban az tud megszívatni. Szóval csak akkor ha valóban szeretnéd csinálni, önképzés, stb stb.


Vagy csinálsz egy autószerelőit és elmész valamelyik autógyárba sorra, akkor gondolkozni nem kell, önképzés szükségtelen, mert a cég majd gondoskodik a képzésedről stb stb

2016. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek gyárba...
2016. ápr. 19. 08:10
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Elmész autószerelőnek, majd utána elmész autó elektronikát tanulni, legjobb döntés ez !

Egyébként a karosszériás fényező, így egybe, csak akkor érdemes ha saját válalkozásba tudod csinálni, de akkor nagyon, egyik iylen ismerősöm azt modnta rengeteg autó van, a parkolók kicsik, sok autóval egy két meghúzás mindig van, neki mindig is lesz munkája, de hozzá tette, ha az osztrákok a válság idején nem vitték volna hozzá a járgányokat, megdölgött volna a cég !

ugyhogy autószerelő és autóelektromossági szakemberként érvéynesülnék helyedben.

2016. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Autóvillamosságis. Abból van kevés tapasztalatom szerint. Szerelőből annyi van, mint csillag az égen (bár a jó az is kevés). Viszont villamosságis nincs sok.
2016. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Amennyiben alkalmazottként fogod tengetni a mindennapjaid akkor igazából mind1.Pénz szempontjából kb egykutya.Kb a szakképzett minimálbér,vagy korrektebb helyeken picit fölötte.

Amennyiben saját műhelyt-vállalkozást szeretnél akkor kb egy 8-10m ft-ból már el lehet indulni.

2016. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Apám autószerelő, (alkalmazott 200 felett keres havonta)

Nagybátyám autófényező, alkalmazott, 200felett keres

Unokatesóm karosszériás/autószerelő szabadúszó (roncsokat vesz és autólat ad el) ő 3-5 millió körül keres évente...


Én elhiszem, hogy van olyan alkalmazott, aki minimálbért keres, de az nem is ért a szakmájához..

2016. ápr. 19. 13:09
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben mindenki ezzel foglalkozik a családban akkor kár volt a kérdést ideírni...Pályakezdőként,0 szakmai tapasztalattal és gyakorlattal sehol nem fogsz havi 2 kilót kapni egyébként.
2016. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam mások véleményére, én már szerintem amúgy döntöttrm régen, csak érdekelt, hogy mások mit mondanak...

A fényezés érdekel, meg szeretem is csinálni, az lesz, de valószínűleg megcsinálom a villamosságit is, ha itthon nem is fenyeget a veszély, de nyugaton terjednek az elektromos autók, szerintem mire én leszek öreg a klasszikus autószerelőre már nem, vagy alig lesz szükség.

2016. ápr. 19. 13:43
 10/28 anonim ***** válasza:
"Unokatesóm karosszériás/autószerelő szabadúszó (roncsokat vesz és autólat ad el) ő 3-5 millió körül keres évente..."Míg egyszercsak jön egy tértivevényes levél a NAV-tól....
2016. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!