Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet ez? Mennyire lesz...

Mi lehet ez? Mennyire lesz drága a dolog és mi lehet az oka? Lehetséges hogy csak úgy megtörténik?

Figyelt kérdés
Tehát… csak mentem az autóval semmi baja nem volt. Munka után elindultam vele és pár km után füst felhő, megálltam. Megnéztem és nem megy a ventillátor, ami a nagyobb probléma hogy ha elindulok vele egyből felmegy a víz max-ra. Mi lehet a baja és mennyire kell belenyúlni a pénztárcába? Autó: citroen c3 1.1 benzin
máj. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió oka lehet. Trailer, szerelő, aztán majd megmondja.
máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a szivattyú dobta le a lapátokat vagy a termosztát maradt örökre zárva. Egy biztos így ne használd mert ha megfőzöd a mocit akkor a malacpersely is ugrik. 😉
máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:(
máj. 11. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Sok oka lehet. Amire így tippelek, vízpumpa megadta magát és nincs keringés, tehát a víz kezdett felforrni. Másik ok vagy a termosztát állt be, vagy esetleg dugulás van valahol a rendszerben.


Én nem erőltetném, hívnék autómentőt vagy egy havert aki elvontat egy közeli szervizbe és akkor megnézetni mi a hiba.

máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
máj. 12. 05:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Kilukadt a hűtőt, és elment az összes víz.

semmi vízpumpa, meg termosztát.

Általam vett használt autók 99%-a ezt csinálja.

Sajnos, nagyon gyengék a hűtők egy ideje.

Ha már füst van, az nagy baj. :(

Nem biztos, hogy megéri javítani.

Másik használt autót olcsóbban fogsz kapni.

máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!