Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 alá a 18-as felni nagy?

Golf 4 alá a 18-as felni nagy?

Figyelt kérdés

Tetszenek a 18-as felnik egy golf 4 alatt, viszont nálam szempont hogy ne razza szét a futomuvet. Új felni vasarlasa előtt allok és nem tudok donteni hogy 17 vagy 18.

Emelett még tudnatok nekem ajanlani felniket ? 300 és 500 között.

Olyan kellene ami egy ezüst szinu golf 4 alatt jól mutathat :) köszönöm!



máj. 11. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy az.
máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz képeket róla a neten,de szerintem max.17 a jó,18-ra már nagyon peres gumi kellene,azt meg nem szereti a futómű ezeken a jó magyar utakon.

Felnis csoportokkal meg tele van a FB,csak az 5X100-as (ha jól tudom a Golf méretet) csoportban keresgélj.

máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy, pont jó. Csak a guminak már nem lesz hely.
máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a kényelem számít, akkor 17", a 18" nagyon jól mutat, ha kicsit meg is van ültetve, nyilván ismét a kényelem, szóval gondolom nem lesz.

Az, hogy mi tetszik már nehezebb dió. Ízlésről vitatkozni... Én biztos nem raknék rá valami modern, kétszínű mozgalmas vonalvezetésű felnit, hanem inkább valami letisztultabb formát. pl. a Fat Five mindig jó választás Golf IV-re (nekem is hasonló volt anno Golf IV-n)

máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Újabban az a divat,hogy gyári kerekekkel ültetés."lebutítás"

Nagyon jó tud lenni,egyszerű,letisztult.Sokan százezreket költenek felnikre,de a kocsi egyre csicsásabb,egyre gázabb.

Bocs Mindenkitől,ez csak saját vélemény!

máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!