Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a reális egy Octavia 4...

Mi a reális egy Octavia 4 fogyasztására?

Figyelt kérdés
Városban, dugóban illetőleg ha nincs forgalom, országúton, ha hajszolják előzgetések 110-120 tempó, autópályán 130-as tempomattal.
máj. 13. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy melyik motorral.
máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, jogos! 1.5 Tsi
máj. 13. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, 5 ajtós, 18 colos alufelnivel, MT. Tegnap pl annyira kicsi volt a forgalom, hogy végig lehetett gurítani, mondjuk néhány pirosat így is kaptam. Városban így lejött 4,8 literre. Ez ritka, de a nagyobb forgalomban is megáll 6,5-6,8 literrel, köszönhető a start-stop rendszernek. Ha nagyon sokat mész országúton és beállsz 90-re akkor 4 alá is vihető. Persze nem 5 személlyel és telirakott csomagtartóval. 82 es tempomattal vittem egyszer le 3,6 literre. Ha hajszolod pl. országúton visszapakolsz 3.ba és padló, akkor olyan 5,5 liter. Autópályán 130 as tempomattal kb ugyanennyi, de 6 alatti az biztos. Ja és jól is számol átlagfogyaszatást illetően, ami nekem most 5,6 liter.
máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AUtópályán 80-nal , hátszéllel lejtőn meg 3 alá is vihető .
máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Motorfékkel egy kicsit tud is visszatermelni a benzinből.
máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!