Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad a simson?(S50B)

Revolut kérdése:

Miért fullad a simson?(S50B)

Figyelt kérdés

Tegnap úton voltam, és mondom meghuzatom neki kicsit. Nyél gázzal mentem vagy 10-15mp-ig, aztán elhagyta az ereje a motort, mint amikor bemelegszik. Megálltam, vártam vagy 5 percet, de nem lett jobb, ha picit is nagyobb fordulatszámmal akartam menni, haldoklott a motor. Máskor is volt már ilyen, akkor kis pihentetés után jó volt. 3asba jöttem haza ilyen 20as tempóval, ha kicsit is nagyobb gázt adtam elment az ereje, és haldoklott.

A keverék 33-as 100as benzinnel, mol olajjal, 7 litert töltöttem bele, már több mint a felét kijártam, és nem volt baj vele. A karbi tömítésénél kicsit szivárgott a benzin, így kicseréltem a tömítést, a szűrők rendben vannak, új karbi van rajta igazábol, vagy 200 km van benne talán. Sok más is cserelve lett a motoron, így kaptam meg. A karbi nem folyik túl, nemrég volt takarítva, jó az úszó, az is új.

Mindig ilyen 45-körüli tempóval járkálok, így nem volt ilyen baja. Földúton melegedett túl, amikor párszor mentem rajta, de azóta arra is figyelek, nem is mentem földútra.

A kipufogót leszedtem, át lehet fújni rajta simán, nem dugult el, kipufogó nélkül is kipróbáltam, ugyanúgy viselkedett.



máj. 14. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Kondenzátor + megszakító csere megoldja a gondot
máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!