Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi most a titkos tipp autovásá...

Mi most a titkos tipp autovásárlásnál?

Figyelt kérdés
A mercédes már nem az mint régen, sokkal jobban romlik, a japánok sem olyan megbízhatóak ..itt vannak ezek a háromhengeres suvok.. ez a megbízhatóság példaképe? Olyat sem akarok választani ami kinézetre nem jön be..ha most kellene autót venni mit vennétek? Milyen márkát milyen motorral? Ki mire esküszik? Melyek a kevésbé szervíz igényes autók szerintetek? Lexus cvt váltója meg a toyota a cvt váltója miatt kilőve.. egy jó autó, hogy lehet ilyen szar váltóval párosítani? Inkább tetszene az új de borzasztó drágák.. használtan egy 4 - 5 éves?9 millió körül? Aztán meg járhatok vele a drága szervízbe?nézesd át..oké..a szerelő sem lát bele hogy a turbó mit fog még kibírni, a kettőstőmegű, a kuplung..stb.

#Auto vásárlás, melyik,milyen motorral?
márc. 19. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Új autót kell venni, az garanciális.
márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A cigókat kerülni.
márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Talán egy mazdát szívó benzin motorral, de az euro6 miatt már azok is elég bonyolultak, de azért megbízható.
márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
etnikumtól nem vásárolunk és nem is adunk el nekik!!!!
márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2/4 annyira igazatok van! Cigány használtautó kereskedőnek adtuk el a szétrohadt, konkrétan életveszélyes kocsinkat, ami a garázsban rohadt, mióta apám meghalt. Forgalmija se volt, nem is lehetett volna, annyira szét volt. Alkatrésznek vette meg a cigány fxszi, két hét múlva kint volt a honlapján olyan áron, mintha makulátlan kocsi lenne, szépen lekenve a kritikus pontokon ...
márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
A tipp hogy aki így áll hozzá az inkább buszozzon. De tényleg, jó magyar mentalitás. Ne lehessen agyonütni és szép is legyen de max aprópénzből.
márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
74%

#1 szerintem tökéletesen leírta.


Bàrmilyen hasznàltat nézel, tekert az óràja. Bàrmennyire is leigazolhato, szervizkönyves, stb, mindig megy a buhera.

márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Sajnos sokba futottam már én is bele, amikor ismerős mutatja a frissen beszerzett “150k”-t futott passatot, és durvább hangja van melegen, mint az én ugyanolyanomnak hidegen lassacskán 300ezerrel az órájában, bár hallottam már olyat hogy a félmilliót futott 4 éves német CEO autót hazahozták visszatekerték 120ra és pofátlan árban eladták.
márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Sosem vennek euro 4 utani belsoegesu motoros autot. Inkabb egy EV, hosszu tavra meg valami 5 hengeres dizel.
márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
A szokásos mantra, "azokból a régi jó dolgokból nem maradt semmi", akinek nem futja jó autóra, annak minden sz/r, csak a filléres rozsdakupac kell.
márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!