Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes a2 hekyett a korlátlan...

Érdemes a2 hekyett a korlátlan jogosítványt megszerezni akkor is ha nem akarok versenygépeket vezetni?

Figyelt kérdés
máj. 22. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes.
máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes nekikezdeni? Ha túl későn kezdem és jön a tél akkor tavasszal folytathatom ott ahol abbahagytam?
máj. 22. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem kell versenygépet venned ahhoz, hogy probléma legyen a teljesítményplafon, és ez miatt sok motor kiesik majd, mikor vásárolni szeretnél. Illetve ha maradsz az A2-n belül, de esetleg túráznál 2 személlyel , csomagokkal, akkor is szükséged lehet a nagyobb erőtartalékra, amit meg már csak A korlátlannal vezethető moci tud biztosítani, magam részéről meg örültem, hogy csak egyszer kellett végigszenvedni a tanfolyamot, és a tököm se vizsgázna újra 🥵🥵🥵
máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Én 2 éve pont ilyenkor kezdtem a tanfolyamot, de simán átcsúsztam a következő évre, de ez egy tróger suli volt, van ahol azért normálisabban oktatnak, és jobb az előrehaladás, nem megy el az oktató szezonidőben nyaralni, miközben rengeteg volt a tanuló. Általában márciustól októberig van motoros oktatás, még épp levizsgáztam abban az évben és tavasszal már forgalomban vezettem.
máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!