Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél erre az...

Milyen autót vennél erre az útra ?

Figyelt kérdés

Aki követi Pamkutyát az tudja, hogy Norbi elindult egy Közép-Ázsián át vezető úton. Aki nem annak linkelem a videót ahol erről beszél. Te milyen kocsival vágnál neki egy ilyen útnak ?


https://www.youtube.com/watch?v=wCZBGdw5Cf4


máj. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy már bejáratott megbízható modellel
máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
62%
Ilyennel. Vagy régebbi Land Roverrel, vagy valami hasonló legendás off road cuccal.
máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy 2. generációs, XC70-es Volvoval mennék neki, mert van típusismeretem. Bár nem valószínű, hogy hozzá kéne nyúlni. Ha nem lenne típusismeretem, akkor elsőre én is egy Land Cruiserben gondolkodnék.
máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ami eszembe jutott, 2010. körüli Isuzu D-max 3 literes motorral. Használtam mint munkás autót, soha sem volt semmi baja, és elöl baromi kényelmes.
máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi patrol/pajero/landcruiser.
máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!