Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél 8 millió...

Milyen autót vennél 8 millió forintért?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy dízel J Astrám van (2011), jövőre lesz 10 éve hogy nálam van, semmi komolyabb baja nem volt egyébként, csak a kötelezők.


Szeretném idén cserélni.


Dízelt már semmiképpen sem szeretnék, inkább benzin vagy hybrid.


Toyota Corollán gondolkodtam, elég unalmas autónak tűnnek, de állítólag megbízhatóak.


Honda Civicet is nézegettem, de azokat nem túlzottan ismerem.


A német autók kimaradtak, engem valahogy nem fogtak meg. Ausztriában élek, Skoda, VW, Audi, BMW, nekem túl unalmasak külsőre, annyira népautók már. Nem extravagáns külsejű autót keresek, csak azt mondom, hogy szerintem túlhypeoltak.


Ti milyen autót vennétek?


márc. 24. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha amúgy nincs semmi baja az autónak, akkor nem vennék flancolásból újat, hanem megtakarításnak elraknám azt a 8 millió Ft-ot.
márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Eddig nem volt, de most van benne 220.000 km, lassan majd jönnek elő a tipikus dízelproblémák, kettőstömegű, porlasztók, részecskeszűrő, stb.


A nagyobbik baj, hogy elkezdett rozsdásodni itt-ott a karosszéria, a lakatosmunka fényezéssel együtt irtó drága mulatság.


Münchenbe ha járok (szoktam azért rokonlátogatásra menni) orosz rulett, mert már ki vannak tiltva a dízelek a belvárosból, ez a tendencia pedig növekedni fog, illetve rövid távokra a dízel már nem opció.


Elodázhatom pár évvel a vásárlást, de akkor 1-2 milliót simán rálocsolhat az ember ha esetleg azt cél, hogy aránylag kívül-belül össze legyen szedve.

márc. 24. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra, amit leírtál, egy Corolla tökéletes lesz. Nyilván nem egy huligán autó, nem lesz sokkal érdekesebb, mint a J Astra, de nem is arra lett tervezve. Szépen teszi a dolgát és nagyon jól össze van rakva.
márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Szubjektív, de én Q audi vagy Volkswagen autót vennék. Honda Accord is esélyes volt nálam.
márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hyundai Veloster.
márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Normális hibridet nem kapsz 8 millióért (nem is éri meg, ha nem olyan otthon a villamos hálózat, nincs napelem stb. de még akkor sem feltétlenül), sima dízelt meg kapsz olcsóbban. Tipikus c-mentalitás, hogy van 8 millióm, hogyan verjem el.
márc. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
Mazda 6 2018 utáni. 2.5 benzin motorral.
márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szolovjov ***** válasza:
38%
Mercedes W123-ast.
márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nézd már, megsértődött a kisfiú 😀 Ne ám elpityeredj!


8


A Mazdáknál a túlzott rozsdásodás már nem jellemző?

márc. 25. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt jellemző.
márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!