Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tenni ha nem készül...

Gabesz077 kérdése:

Mit lehet tenni ha nem készül el az autó időre?

Figyelt kérdés
Szerelőnél van az autó, és onnan menne tovább műszakira, de a szerelő (leegyszerűsítve) másfél hete azt mondogatja, hogy "holnap már tutira kész" Már több vizsga időpontot buktam miatta, az autót nem tudom használni, és így a műszaki is lejár róla. Elhozni nem tudom hiszen nincsen kész. Ilyenkor lehet valamit tenni?

máj. 23. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell.
máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Bosszankodni.

Nincs törvényben, vagy egyéb jogszabályban rögzítve, hogy bizonyos autószerelési munkák legfeljebb mennyi ideig tarthatnak.

máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Leértékelni 1 csillagosra a Google-n, hogy nem ajánlod őket, és legközelebb másik szervizbe vinni. Valóban bosszantó lehet, ha tényleg csak halogatják, halogatják, de most már nemigen lehet mit tenni, egyszer majd kész lesz.
máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én pontosan így hoztam el egy tróger szerelőtől az autót. Ugyanezt csinálta. Majd hétfőn kész lesz, aztan szerda, aztán péntek. Következő kedden bementem, elhoztam úgy ahogy volt, fizetés nélkül és elvittem máshova. ott 2 nap alatt megcsinálták.
máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Akkor sajnos megszívtam.

máj. 23. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el máshova.
máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várni ,mérgelődni, bosszankodni, fenyegetőzni, káromkodni, dühöngeni, macskába belerúgni, busszal járni, följelenteni, pénzt igérni, rokontól/baráttól autót elkérni........
máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!