Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a robogó?

Miért nem indul a robogó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Cseréltem dugattyú szettet a robogómban viszont mióta ki lett cserélve nem hajlandó indulni se rúgásra sem pedig önindítóval, a henger az nincs megrepedve és jó állapotban van. Mire lehet ilyenkor gyanakodni?

#nem indul #dugattyu csere
máj. 23. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt egy babettam. Elvitel szerelemhez aki azt mondta ha valami baja lesz megint ne piszkálja hanem vigyem vissza hozzá. Egy hét múlva megint bedoglott. Mivel mondta hogy ne piszkálja ezért szetszedtem. Egy köteg madzagot találtam a kipufogocsobe bedugva. Aztán kivettem kitisztitottam a gyertyát és utána semmi baja se volt. A szerelő dugta bele a madzagot hogy vigyem hozzá vissza és fizessek neki megint. Azért mondta hogy ne piszkáljam.
máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!