Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan szerszám,...

Létezik olyan szerszám, amivel bármilyen autót el lehet indítani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 19:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nos, a 8:35-ös válaszból úgy tűnik, még sem volt olyan elrugaszkodott a kérdés...
2010. nov. 1. 11:34
 22/23 anonim ***** válasza:
Már figyelnek a nyomozók te szerencsétlen kérdező! Ha autót akarsz lopni, legalább annyi eszed lenne, ne itt akard a szakmát kitanulni! Volt már egy ilyen kérdés réges-régen, még a híradóban is benne volt a csávó, azt hiszem kapott egy év felfüggesztettet. Tényleg ne kérdezz ilyeneket, mert az iwiw-től elkezdve mindenedet figyelnek, erre nem gondoltál?
2010. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem...:D Nyugodtan figyelhetnek, abszolút felvállalom. Nem vagyok tolvaj, és nem áll szándékomban lopni. Ez az oldal arra való, hogy kérdezzünk: "Amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!" Ez tipikus példája ennek, ezt az ember máshol nem merné megkérdezni, csak egy anonim oldalon. Ez az oldal lényege. És arra nem gondoltál, hogy nem csak úgy tehetem fel ezt a kérdést, mint potenciális autótolvaj, hanem, mint autóját féltő tulajdonos? Hiszen ez azt is érdekelheti, aki félti a kocsiját a lopások ellen. Egyébként nem hiszem, hogy a Rendőrségnek nincs nálam jobb dolga... szerintem te csak szivatni akarsz.
2010. nov. 1. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!