Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények erről a motorról?

Vélemények erről a motorról?

Figyelt kérdés

Hogy tetszik, ár-érték arány, kiváncsi vagyok a véleményeketkre:


[link]


2010. nov. 3. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. hány kiló lehet?
2010. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

alkudd le 180-190-re. kicsit sok érte a 200e. egy új Stalker most akciósan 390e, ami már újabb technológia, jobb stb. ez meg már egy 4éves, kissé karcos... hát próbáld meg kicsit alkudni, ha nem megy akkor se kár érte.


ui.: ja és ez nem motor:) ez csak egy robogó, ami annyiban hasonlít a motorra hogy húzni kell a 'fülét' úgy megy és motor hajtja:)

2010. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága...

Amúgy én nem vennék Gilerát de nem rossz motor

2010. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13:51:

Először olvass, aztán próbáld osztani az észt...

A 2006-os mióta régebbi technológia? Ugyanaz a blokk van benne, mint a legújabb, 0km-es piaggio/gilerákba.

Mellesleg én ezt a motort nem ajánlanám, érdekes módon le van szedve róla az összes matrica, ami lehet, hogy csak a tulaj hülyesége, de lehet, hogy elég durva bukás áldozata. Ja, és a legfontosabb: A kilóméteróra NEM gyári!!!Ezeket az órákat 2003/2004 környékén használták. Nekem 2003as Stalkerem van ilyen órával. Ilyen órának kellene benne lennie: [link]

Én otthagynám a motort.

2010. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Drága.... vegyél xt-t
2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
M jogsija van. Merész, de inkább ROMA dolog a nagymotor-kisjogsi
2010. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kussolsz xD :D
2010. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!