Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok az Mz Etz 250 vagy 251-es motorról?

Figyelt kérdés

Elöször is mi a különbség a 2 típus között?

Mire kell figyelni vásárláskor?

Esetleg tudtok ájánlani valami hasonló árkategóriájú rendszámos motort?

És kb. menyi egy rendszámos etz éves költségei?


2010. márc. 2. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A külömbség a külön olajzás a 250 es be 1/50 keveréket kell tankolni míg a 251 es nek külön 2t olajtartálya van. Vásárláskor ugyanúgy érdemes mindenre odafigyelni mint bármelyik motor esetében. Hasonló árkategória? Ha elárulnád mennyiért akarják eladni neked az ETZ-t akkor igen. Ami az éves költségeket illeti minden biztosítónál más a tarifa, és a költségeket még nagymértékben befolyásolja a használat módja a vezetési stílusod valamint az, hogy mennyit és mettől meddig használod. Értem ezalatt azt, hogy a motorkerékpár ugye elsősorban nyári já$rmű de vannak akik egész éven át használják, mint pl futárok meg én is. Ez, mármint a téli használat azért dobja mag nagyon a költségeket mert ilyenkor tulhűtött a gép lévén, hogy a motorok hűtését a nyárhoz tervezik. aztán még hosszasan sorolhatnám a befolyásoló tényezőket. Szoval ez utóbbi dolgot neked kell megtapasztalnod.
2010. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én 150000 gondoltam a motor vásárlást 20-30le között(rendszámosat)

Amúgy neked etz-d van?

2010. márc. 2. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy ETZ 250 De Luxe van. Az én választásom azért esett erre, mert olcsó. És itt nem a vételárra gondolok elsősorban hanem az alkatrészre. A blokkját 35ezer forint körül totál felújítod. Én nagyon szeretem egy jó emzé kiváló móka. :)
2010. márc. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem, 2003-óta jobbára YAMAHA-im vannak, bár tavaly egy szezon erejéig volt egy ETZ-m.
2010. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kb. menyi a végsebessége egy ilyennek és menyi amivel kényelmesen elmegy mindenhol???

Gondolom állapottól is függ ,de úgy álltalában.

2010. márc. 4. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
A végsebessége 140körül van. Én utazóba 110-et két személlyel tudok vele menni. Én 85 kg vagyok a barátnőm 60.
2010. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az elsötöl kerdeznem h melyik motort erdemesebb megvenni a 250est vagy a 251est(motor vásárlás elött állok,,400as kawasaki van tervbe de meg nincs meg az A korlátlanom csak az Ak:S,, igy a kettö között valamelyik léesz egy szezonra...))

kössz a választ elöre is pápá

2010. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!