Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikek a szerethető autómárkák?

Melyikek a szerethető autómárkák?

Figyelt kérdés
Amik megmozgatnak valamit az emberben. Többek egy sima A ból B be verdánál. Ha csak beleülsz már akkor jobban érzed magad és még el sem indítottad. Függőséget vált ki. Egyszóval van valami különleges feelingjük ami a többi márkánál hiányozik.. Eddig az Aláfkról meg a BMWkről hallottam ilyeneket. Ebben az árkategóriában vannak még ilyen autók?
2010. nov. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


én őt nagyon szeretném!!:P


22L

2010. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden márkának van. Valakit taszít, valaki szereti. Én pl nem szeretem a Fiatot. Más lehet hogy pont azért szereti, ami nekem nem tetszik benne. Ez akkor jön ki, mikor rágondolsz hogy menni kéne valahova, világgá. És nem az jut eszedbe, hogy kocsival, hanem az hogy mondjuk egy Focussal. Vagy 535d-vel. Vagy bármivel ami eszedbe jut.
2010. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja ez mindenkinél tök mást jelent, engem pl a fordok mozgatnak meg, nézz meg pl egy focus st-t vagy egy fullos mondeot, szal szerintem ez ízlés kérdése, de jó h így van mert különben mindenkinek más kocsija lenne
2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ugyanoljan
2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiat, Alfa, Audi(mentem egy vadiújjal és a varázsereje, de amugy nem szerettem őket.) Honda,

amit utálok: NISSAN, Mercedes, BMW, Kia, Hunday(vagy nemtommi :D), DACIA, RENAULT

amit nem szeretek: Rover, ford, skoda, több nem jut eszembe

2010. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Kit hogy neveltek, kinek mi a preferenciakészlete. Én a hatvanas, hetvenes évek szovjet drabális csodajárgányaiért rajongok. Volga, Moszkvics, Zil, Csajka. Engem ezek a mai nyugati puccok nem mozgatnak meg, akármilyen lányt fektetnek a motortetőre, pedig nem éltem azokban az időkben, amikor még szinte csak ilyenek futottak az utakon. A modern világ kellékeire legfeljebb eszközként tudnék tekinteni. Számomra nem attól autó egy autó, hogy fekete, áramvonalas, és qrvagyors. Mert ezek a jellemzők a halálra is igazak. ;)
2010. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beatrix17 ***** válasza:
Régen nem szerettem a BMW ket,de amikor kipróbáltam,beleszerettem.Most az van,és a következő is az lesz-1szercsak.Csak nagyobb szivvel,és nagyobb testtel:)!A régi szerelem az AUDI volt!De a BMW vezetést jobban élvezem!
2010. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

inkább típusokon van a hangsúly. Ilyen kocsik?

BMW Z8, Lotus Elise, Nissan Skiline(GT-R), Chevrolet Corvette, Audi Quattro, Porsche GT3 RS, Pagani Zonda, Mercedes SL Classe.


Kis kategóriában:Alfa Romeo 147GTA, Audi TT, BMW Z3&Z4, Peugeot RCZ, Honda Integra, Lancia Delta Integrale,

2010. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!