Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális ára a gumicser...

Mennyi a reális ára a gumicserének Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretném kicseréltetni a nyárigumikat. A télik felnin vannak. Tavaly vidéken cseréltettem.
2010. nov. 4. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Centrírozás nélkül a le/fel szerelést 500-650 Ft körül szokták csinálni!
2010. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a gyári emelővel 1 óra alatt kényelmes tempóban megcsinálod magadnak!
2010. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

És ha utána üt meg ráz, meg húz a gumi akkor nem kell csodálkozni.

Ennél illik többet áldozni. A biztonságra. Szerintem nem illik sajnálni azt a 3-5 ezer forintot amit elkérnek-e miatt.

Ahova én vittem (dunaújváros) olyan gép konkrétan még 2 van az országban. Terhelés alatt nézi a kerék futását és úgy állapítja meg lézerrel (!!) hogy hova és pontosan mekkora centírsúly kell. A téligumikat gázzal töltettem fel, mert sokkal kevésbe reagál a külső hőmérsékletre mint a levegő.

Ezt én megúsztam 5 ezer forint alatt. És így legalább biztosan tudom, hogy futómű és kerék ügyileg az autó totálisan felkészült a télre!

Ha teheted, ilyen terheléses pados vizsgálatra vidd az autódat, nem fogsz csalódni. Megéri az árát!

2010. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg magadnak? Fél óra alatt megvan...
2010. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nememből adódóan nem akarok gumicserével foglalkozni.

És igen, megéri a biztonság.

Köszönöm a válaszokat. Tehát darabja 1000 Ft-ért az még reális ugye?

A centirozás mit jelent?

2010. nov. 5. 07:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem centírozás, hanem centRírozás! A kerekek kiegyensúlyozása.
2010. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:54


Azt írta felnin van a gumi, tehát már kiegyensúlyozták.

Tudnám minek kell lézeres parasztvakítás az utcai gumikhoz? A Suzuki nem versenyautó.


:D

2010. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na bogárkák, akkor most mennyiért cseréltessem?

Arról van szó, hogy engem simán át lehet verni ilyenekkel.

Nem hiába tettem fel a kérdést. Most csak itt Budapesten tudom elvinni. Nyilván alappból drábább itt minden, mint egy vidéki autósnál, de az elszáll árakat elvől nem szeretem. Azt, hogy felnin vannak onnan tudom, hogy mondta valaki, de ilyen cetrirozásról nem hallottam.

Tény, hogy nem versenyautó, hanem egy női kis szuzuki.

Egyébként nagyon köszönöm a törődést:-)

2010. nov. 5. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhová is viszed, végig maradj ott, és figyeld a műveleteket! Nem egy nőismerősöm járt már úgy, hogy otthagyta a járművet, és a négy vadonatúj téli garnitúrából kettőt két ócska kopottra cseréltek, az újakat meg gyorsan eladták. Hosszú és komoly fenyegetőzéseket (médiabotrány, stb) követően ismerte csak el a szerviz a meglopás tényét. Úgyhogy akárhol cseréltetsz akármennyiért akármit, végig legyél ott, és figyeld, hacsak nem megbízható ismerős/családtag dolgozik a szervizben. Ha nem engedik, vidd máshova.
2010. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 08:23


azért mert az én autómra nem T indexes kell hanem ZR!

Nem versenyautó, nem is parasztvakítás. De nem kell sajnálni ezt a 4ezer forintot! Attól még hogy Felnin van a gumi nem biztos hogy azok kiegyensúlyozottak!

A többi normális válaszadónak igaza van. Végig ottmaradni, ellenőrizni. hogy azok kerülnek-e fel amiket te vittél!

2010. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!