Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény a VW II es golfról?...

Vélemény a VW II es golfról? (5 ajtós,1.3as) Milyen sebességgel tud menni maximum?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

nehogy ijet vegyél már tán versenyezni akarsz vele

gondolom most kaptad meg a jogsit és kinézted a gépet de 120 nál már szét fog alattad hullani

2009. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maximum 130 km/h de ez is csak autópályán.


de ha a német pályára merészkedsz vele, akkor se javasolt e fölé menni ennyi idős géppel,igaza van az előttem szólónak!!

2009. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már 5 éve van jogsim .
2009. jan. 8. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:
csak inkább a japán kocsikban vok jártas azért kérdeztem
2009. jan. 8. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

5 éve az jo és miota vezetsz én már 25 éve vezetek

de a lényeg japán autobol ne ülj át németbe nem fog tetszeni kicssit fapados jaa és többet is fogyaszt mint aa japán ccsssoda

akkor inkább opel kadett 1.5 tdi az is német kényelmes és japán motorral vaan 3.8 at is képes fogyasztani és jobban gyorsul a golf 2 1.3 nál simán jobbaan nekem vol 6 évig alig akartaam eladni

2009. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1,3-as motor nem egy erőgép a maga 54 lóerejével, de mivel az autó könnyebb a mostaniaknál (910-920 kg), képes vele haladni. Megbízható konstrukció, csak a széttaposást nem viseli el. A fogyasztásáról nem tudok, mert csak javítani volt szerencsém. Az ötajtós II-es Golfok utastere elfogadható méretű, én 170 centis magasságig elfértem hátul is, a csomagtartóba pedig ha jól emlékszem, két almásládát tudtunk bepakolni kényelmesen. Súlyos korróziós gócpontja nincs, szépen, egyenletesen szeret rozsdálni. Ha nem egy agyonütött, karbantartásmentes, rozsdabánya példányt fogsz ki, akkor még 4-5 évig is kiszolgál - bár ennél a motornál megvan rá az esély, mert a dízelek mögött általában van pár fényévnyi futásteljesítmény, az 1,6-os, 1,8-as benzineseket pedig szerették széthajtani a tulajok. Az 1,3-as nem volt annyira dinamikus, hogy ilyenre ösztönözze azokat, akik hajtották.

A végsebességét pedig nem tudom, de hogy őszinte legyek, nekem soha nem is volt fontos... (bocs, hogy beleszólok, de a kérdés alapján számítani lehetett olyan válaszokra, mint amilyen az első volt)

2009. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem 1.8 as benzines van. az 1.3 bilibe valo a 4sebességes váltoval.

persze 1.8 assal sem szabad föltenni 5be, ha igázn megakarom küldeni. 2esbe 90-100 km megvan,után hamar a 140km,és a 160 iis,de utána már nem nagyon akar huzni.mit várjunk ,22 éves motor. de ahhoz képest tökéletes,csak a fogyasztás....áá

2010. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát egyátalán nem fogyaszt többet -. 5-6 litert fogyaszt VÁROSBAN! és siófokig oda vissza bírta a 140 et is sőt ment is volna még többet ..szóval ennnyi..
2010. jún. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!