Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tervezek venni egy 250-es...

Tervezek venni egy 250-es quadot nézegettem neten? (bővebebn lent)

Figyelt kérdés
szóval nézegetem neten a quadokat 250-est akarok, nagyon megtetszett nekem a Qrage 250r típusú quad. Az a gondom hogy kínai és nem tudom hogy milyen szinten lehet bennük megbízni, van alkatrészutánpótlása, a kína quadok milyen szinten bírják mert én már pozítív és neagtívumokat is hallottam. Esetleg van valaki akinek van egy kis tapasztalata?
2010. nov. 8. 21:51
 1/3 anonim válasza:

semmi képpen se,

csak olyat vegyél aminek neve van (pl:Honda TRX 250 TM/EX,Suzuki Ozark/LTZ-250,Kymco KXR/MXU 250,Polaris Phoenix), jobban megéri kicsit többet kiadni rá, mint folyamatosan szerelőhöz vinni

2010. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem van tapasztalatom.

vettem egy 250-es kína quadot mindenki azt hiszi rá hogy honda.

aztán egy nagy sz*r!

mindig van vele vmi.

most az önindítója rossz...

ha egy hónapig akarom használni ( és mindennap beindítom )

előtte le a szerelőhöz aki megpróbál csinálni vele valamit.

...

szóval inkább kicsit drágábbat vegyél és márkásat.

2010. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

250-es Linhai quad-om van.Kinai fölépitmény,japán motor,magyar összeszerelés.

Munkaquad jellegű,zöld rendszámmal és nekem bevált.Egyévesen vettem kézalól 400ef-ért.Darabokra szedtem mert mindene kotyogott,lötyögött és újra összeraktam rendesen.Most van egy tökre megbizható,minusz 20C fokban is könnyen induló gépem.

Többen azt mondják hogy mázlista vagyok,pedig szerintem csak annyi hogy nem árt ha van egy kis hozzáértés.

Tehát ha értesz kicsit a motorokhoz és autókhoz akkor vehetsz kínait--de csak japán motorral--és rendbeteszed és irány a terep!!Semmivel össze nem hasonlitható élmény mikor elmész egy megakadt terepjáró mellett!!

2010. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!