Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha segédmotoron a rendőr...

Ha segédmotoron a rendőr megállít szabálysértés miatt, pl. : +1személy, piroson áthajtás, stb. és a személy még nem töltötte be a 18. életévét és minden papír az ő nevén van (motor, biztosítás) akkor lehet pénzbírságot kapni?

Figyelt kérdés
Mert úgyhallottam, hogy ha nincs saját jövedelme akkor nemlehet pénzbírságolni max figyelmeztetések, vagy a szülőket vagy, hogy megy ez?
2010. nov. 8. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen kaphat.
2010. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, fasza kis bírságot fogsz kapni, bár nem értem, miért álltál meg a rendőrnek.
2010. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért állt meg?....mert ebből a szempontból törvénytisztelő!!
2010. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második:

Azért állt meg gondolom, mert tisztába volt az esélyeivel, hogy egy segédmocival rendőrök elől elmenekülni macska-egér harc.

2010. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

előző vok:

második helyett a harmadik válaszolót értem, sorry!

2010. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán meg lehet lógni egy erősebb 50-es géppel rendőr elől, nekem már többször is sikerült. Nem kell hozzá sok minden, csak egy kis helyismeret, na meg bátorság.
2010. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:32--nek üzenném minden sértő szándék nélkül!!Láttam már ilyen bátor embert két mankóval és sok-sok gipszel!!

Ha Te igy csinálsz az magánügy,de mást erre biztatni az büncselekvésre fölbujtás és tisztességtelen!!

2010. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj motorjogsit, vegyél rendszámos gépet, és már meg is oldódott a 2 személy problémája. Szabálysértés pedig szabálysértés... Motoros rendőrök elől megnézném, ki lép meg robival...
2010. nov. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Motoros rendőr nem jellemző városban, természetesen autóra gondoltam.
2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! nem is tudtam volna mert egy kis kereszteződésben pont beálltak elém ahol nem lehetett előre látni:D aztán nem akartam húzni neki nehogy leessen bnőm:D
2010. nov. 13. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!