Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nehéz tolatni egy kb...

Nagyon nehéz tolatni egy kb 20 méter hosszú pótkocsis kamionnal?

Figyelt kérdés

Mert ugye ha a kamionnal jobbra tolatnál akkor a pótkocsi balra kanyarodik,és fordítva.

Nagyon nehéz vele tolatni? Mármint pótkocsival 1ütt.


2010. nov. 13. 20:25
 1/8 UM4 ***** válasza:

pótkocsival igen, félpótkocsival nem

pótkocsi az ami (legalább) kéttengelyes és az első forgózsámolyos, vonóháromszöggel van vontatva

félpótkocsi aminek az eleje a vontatón van forgózsámolyon

(én eddig úgy tudtam csak ezt az utóbbi kombinációt nevezik kamionnak az előbbit pótkocsis teherautónak)

2010. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak ráérzés kérdése. Valaki még egy trafic-al sem tud.
2010. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert apám kamionos és ő tud vele tolatni,és én is az akarok lenni. Csak nem vagyok benne biztos,hogy menni fog. MInd1még távol tok tőle: 14/F

Am az utolsóra gondolok, kedves első! Thx a választ.!

2010. nov. 13. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki.Faterom 16 évesen tanult meg kamiont vezetni.most 55 éves és még mindig akár hova és akár mivel beáll percek alatt.Néha még én is meglepődök mikor ezekkel a nagy dögökkel olyan helyre beáll ahova én teherautóval meg busszal nem mernék pedig én se vagyok már kezdő.
2010. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem megy, akár forgózsámolyossal is,bár az azért nem egyszerű, sokszor kell javítani.Csak baromi sok gyakorlás kell hozzá, egyébként nem olyan nehéz. Bár nekem már megvan a BE kategória.

17/F

2010. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem menni fog. Végülis majd az oktató megtanítja:D
2010. nov. 14. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
én is kamionozok, az relativ h nehéz e, van akinek könnyü van aki szenved vele hosszú perceken át mire betolat vhova, meg az se mindegy h "nyergessel" tolatsz vagy pótós szerelvénnyel
2010. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Hülye vagy ember,mint a segg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Persze hogy nehéz!Ilyen kérdéseket feltenni,még jóhogy nem azt teszed fel hogy áll a fa***
2013. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!