Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így kell világítania az első...

Így kell világítania az első fényszóróknak? Vettem egy Kalost és először mentem vele sötétbe! Szerintem nagyon kicsi az a rész amit be világít. Kb.3-4 méter lehet szerintem. Reflektorral jó .

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervízben belövik!
2011. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az enyém is ilyen....nekem azt mondták, hogy nem tudnak vele mit csinálni, a refivel nekem sincs gondom.
2011. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Khm. A kormány mellett bal oldalon. Kb térdmagasságban van egy kis szabályozó. Be van számozva, hogy 1-2-3-4. Van fölé felfestve jelzés is, hogy az a lámpáé. Azzal lehet állítani. ha teljesen leveszem, akkor nekem is csak a kocsi elé 3-4 méterre világít. De egyébként elég messze elvilágít.
2011. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Skoda Octavia-m van, eddig nem volt semmi baj a tompítottal, de mostanában arra figyeltem fel, hogy nem világít rendessen. ugyan ez mint neked, hogy kb 5-10 méterre világít el a minimális 40 helyett. (a dőlésszögállító tekerő maximumon van, és így is.)

2011. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tisztában vagyok azzal, hogy ott van az a pöcök. Nem vagyok hülye. Gondolom a kérdés írója sem.....második voltam.
2011. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!