Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault Twingo (első)...

A Renault Twingo (első) szerintetek is túl lányos?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, első kocsi vásárlása előtt, és eddig ez tűnt a legbiztosabb választásnak. Viszont van olyan, aki szerint ilyen kocsit csak csajok és a zik vezetnek..

Nektek mi a véleményetek?


2010. nov. 14. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A twingo-t tipikusan nk szokták általában vásárolni, de ez nem jelenti azt, hogy gabonának néznek, ha azt vezeted.
2010. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lodarazs ***** válasza:
A Renault-nak eddig ez a legjobban sikerült autója. Kényelmes, megbízható, ha karban van tartva örök életű. Amúgy tényleg lányos, na és, ha neked ez tetszik, akkor vedd meg.
2010. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van. Én személy szerint tipikus lány autónak tartom a Matizzal együtt. De ez teljesen lényegtelen, ha neked bejön. Egy barátom a Matizba volt beleesve. És? Jól érezte magát benne, sokat használta, és anyagilag is bevált neki. Szerintem ez a lényeg, nem?
2010. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ilyet vezetnék, és valaki azt gondolja, hogy b**i vagyok, akkor álljon elém, és mondja nekem, majd megbeszélgetjük szemtől szembe a részleteket! :) Ha meg a hátam mögött véleménykedik, akkor teszek rá jó magasról.
2010. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem biztos találsz férfiasabb autót is abban az árkategóriában. oly sok autó féle van forgalomban. nem mondhatjuk hogy nincs más választásunk :D
2010. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: esetleg tudnál mondani vmi hasonlót?

Igazából azért tetszik a Twingo, mert kicsi de jól rendezhető és keveset eszik és (állítólag) kevesebb a kritikus hibák előfordulása. Mivel nem vagyok szakértő, csak gurulni szeretnék (némelyektől már ezért is jelzőket kapnék :)) ezért ez ideálisnak tűnt.


Nekem alternatívának eddig csak esetleg a régebbi Ford ka jött szóba, ennek viszont azt mondják, mindenféle szerelést igénylő baja lehet az úton.

2010. nov. 14. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel senki sem válaszol, teszem én, ha hülyeséget írok, úgyis hamar letorkollnak.:) Árban azonosat nem tudok mondani, de kicsi méretű autó sok van, szinte minden gyártónak van legalább egy. Ilyenek a VW Polo, VW Lupo, Ford Fiesta, Citroen C1, Citroen C2, Peugeot 106, Peugeot 107, Ford Fiesta, Opel Corsa, Seat Arosa, Audi A1, Daewoo Matiz. Még biztosan sok van, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valakinek problémája van vele:

1, Adjon pénzt benzinre, kötelezőre, szervizelésre stb.

2, Ha nem tetszik, van tömegközlekedés, utazzon azzal

2010. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 08:49

Köszi a listát. Igazából az a gáz, hogy az ár is fontos lenne, mert


1. Nem akarok most még első autónak vmi drágábbat (értsd, 500 ezer felett) összetörni (ez remélhetőleg nem történik meg)

2. Szüleimtől se akarok annyit kunyerálni a vásárláshoz.


A Ford Ka egyre jobban tetszik, most ez és a Twingo között vagyok. A Twingóról mindenesetre sikerült elfelejtenem, hogy lányos kocsi :)) Ha a beleférek és kényelmes, az talán jobb választás.

2010. nov. 15. 23:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hálistennek jó sok típus közül lehet válogatni. Ha a Te igényeidnek és szempontjaidnak a Twingo vagy a Ka jön be, akkor az jön be. Mindenki más le van tojva.:)
2010. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!