Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault clio első autonak?...

Renault clio első autonak? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

kb ilyen adatokkal..

99-es évjáratú, 1.4 es motorral, min 70LE max. 80 000 km-el...


2011. febr. 6. 14:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
0%
nem biztos hogy jó választás első autónak, nem a renault a megbízhatóság csúcsa
2011. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nagyon sok helyen látom illetve hallom h a francia autókat nagyon le szarozzák...
2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Megbizhatóság alatt, mit értesz?
2011. febr. 6. 14:51
 4/55 A kérdező kommentje:

ez nézőpont kérdése sztem...

esetleg ha bővebben kifejtenéd a leszarozzák részt..

2011. febr. 6. 14:52
 5/55 anonim ***** válasza:
17%
2. válaszoló vagyok... hát gondolom én drágák hozzá az alkatrészek és nem is valami csúcs minőségűek, jó most nem azt mondom h egy Suzuki jobb. szerintem... Anyum egyik bnőjének van egy Renault-ja és mondta anyumnak néha h rengeteget rá kellet költenie a kocsira mert egyszer ez másodszor meg az lett a baja, és nem volt egy öreg kocsi 1-2éves.
2011. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

igen ezt én is halottam:S pedig átlagban egy elég olcsó auto.. mármint egy hasonlo mint leirtam..

ajj..

köszönöm a bővebb kifejtést:)

2011. febr. 6. 16:32
 7/55 anonim ***** válasza:
0%
Pedig egy Suzuki klasszisokkal jobb egy kis Renault vagy Peugeot-hoz képest, az csak akkor lát szerízt ha elmész előtte és nem romlik el 10 év alatt se rajta semmi, csak tankolni kell bele és a világ végére is elmegy.
2011. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Lásd Pl : Suzuki Sx4, Suzuki Liana
2011. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Megint 2. vagyok... Szóval igen, erre mondják h olcsó húsnak híg a leve. De ha megnézel pl egy Suzukit annak a motorja jó, meg az alkatrészek se annyira vészesek, csak éppenséggel papír autó, és valószínűleg egy nagyobb balesetbe a másik kocsiba való személyek kevésbé sérülnek.... amúgy meg látom h az évjárat 99-es szóval ha azt vesszük akkoriba még nem nagyon volt ez a fogyasztói társadalom elmélet. Ergó abba a kocsiba még több anyag van... gondolom én.... ellentétbe a mai kocsikkal, meg igazából nem nagyon értek a kocsikhoz és ezeket csak mind halottam és olvastam neten. Amúgy mennyi pénzt szánsz a kocsira?
2011. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
45%
2., Nagyon el vagy tévedve Suzukik terén, lemaradtál vagy 10 évet, max a régi swift volt papírautó de nézz meg egy akármilyen mait, nem véletlenül kerülnek jóval többe mint régen a swiftek, állítom vannak olyan jók a karosszériája a mai Suzinak mint akármilyen mai autónak, a megbízhatóságuk meg ver minden mait véleményem szerint
2011. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!