Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ELLOPTÁK A KOCSINKAT! OPEL...

ELLOPTÁK A KOCSINKAT! OPEL COMBO EZX255! Ha esetleg látná valaki...?

Figyelt kérdés

KÉREM BÁRKI HA VALAKI LÁTNÁ EZT A RENDSZÁMOT,ÉRTESÍTSEN.

TEGNAP ESTE LOPTÁK EL A KELETIBŐL.

KÖSZÖNÖM.!!!!


2010. nov. 24. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű, típusu (astra?)? Különleges ismertetöjel?
2010. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
NEM OPEL COMBO 2 SZEMÉLYES TEHERGÉPKOCSI ELÉG ROSSZ ÁLLAPOTÚ AZ ABLAK FELETT A KERET SZÉT VAN ROHADVA TISZTA FEKETE.KÉREM BÁRKI LÁTNÁ A KOCSIT ÉRTESÍTSEN KÖSZÖNÖM.
2010. nov. 24. 12:37
 3/11 A kérdező kommentje:
JA ÉS FEHÉR SZÍNŰ.AZT NEM ÍRTAM LE BOCS
2010. nov. 24. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Opel Corsa elejű a Combo-ról beszél, ami elég gyakori.
2010. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
IGEN ARRÓL!pONTOSAN:OPEL CORSA COMBO ! ELÉGGÉ SOK VAN BELŐLE DE OLYAN MINT A MIENK ELÉÉGÉ GÁZ SZANA SZÉT VAN ROHADVA AZ ELEJE TISZTA FEKETE.CSAK TUDNÁM MIÉRT EZT VITTÉK EL A B@ZI K@CS@G@K!
2010. nov. 24. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Kapcsold ki a caps lockot.

2. Ennyi adatból kb a fél opel como tipusú személygépkocsik azonosíthatóak.

3. EGYEDI jel rajta? A jobb felső visszapillantó tükör alatt egy háromszög alakú sérülés? Valami? Négyzetesen horpadt kerékdob? Legalább a rendszám? (tudom hogy biztos leszedik, de hátha...)

2010. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írtad a rendszámot Sir! EZX-255
2010. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd hagy döntsen már én el mikor írok nagy betűvel,UGYANIS EZ A LEGKEVESEBB KIB@SZOTT GONDOM JÓ?Az első szélvédő feletti rész szét van rohadva,végig,végig tiszta fekete mert ezzel lett lefújva eléggé béna módon.
2010. nov. 24. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ellopták, dögölne meg aki elveszi más tulajdonát! De ha itt osztod a népet, attól nem lesz meg. És szinte biztos, hogy innen senki nem fog tudni érdemben segíteni. Valószínűleg keresztet vethetsz a kocsira, mert a rendőrségi nyomozás egy vicc, csak aktatologatás. És tényleg sajnálom.
2010. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos tudom. Bocs nem akartam senkit kiosztani meg azt is tudom hogy itt nem lesz meg,csak azért kiírom mindenhová,ahol lehet.....hátha...
2010. nov. 24. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!