Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ellopták a motorom! Magam...

Ellopták a motorom! Magam alatt vagyok nagyon. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ellopták Honda Cbr 600 streetfighter-em.Saját kezüleg csináltam rajt mindent, egyedi gyönyörű motor volt, és mikor reggel felkeltem elvitték a ház elől :(:(.Nagyon szerettem a motoromat és nincs annyi pénzem hogy vegyek egy ujjat, teljesen magam alatt vagyok.Tettem feljelentést de nem sok jóval dicsekedtek.
2011. jún. 9. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Uh hát azt elhiszem:S Esetleg ha forgalmasabb helyen laktot akkor kamerákat megnézegetni, bár nem sokat ér. Elviszik, szétszerelik és alkatrésznek eladják:S
2011. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Eggyel kevesebb őrült motoros az utakon.
2011. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mondd csak, fekete piros volt a motor?
2011. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem célszerű lenne motoros oldalakon/fórumokon leírni hogyan néz ki, honnan és mikor vitték el. Valamelyik használtmotoros oldalon láttam erre külön rovatot is, kis szerencsével előbb-utóbb valaki felismerheti a leírás alapján, főleg ha alaposan leírod, főleg az egyedi részeket.

Sok jót senki nem tud erre mondani, sőt ennél többet nem nagyon tehetsz. Esetleg ha van a környéken bontó, akkor ott is szólhatsz, hogyha valaki le akarna adni egy ilyen meg ilyen motort, akkor hívjanak fel.

2011. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de
2011. jún. 9. 19:15
 6/18 A kérdező kommentje:
fekete piros volt honnan tudod?
2011. jún. 9. 19:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát rakhattál volna bele egy 10 ezer forintos riasztót is...


Ez Magyarország.

2011. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon történt hanem angliába nem csak otthon vannak tetvek
2011. jún. 9. 19:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak mert hasznaltauto.hu-ra épp ma tettek egy cbr 600 kipufogót, és fekete piros mocin volt...de ha nem M.országon volt akkor mindegy.
2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem baj azért nyomd a linket lehet egy honfitárs vitte el
2011. jún. 9. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!