Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet a használtautó...

Miért nem lehet a használtautón a kilométert odaírni?

Figyelt kérdés
Idegesítő hogy ha nézem az autókat akkor egy csomó olyat kiad amihez nem írnak km-t.Ez miért jó?Miért nem lehet a VALÓS(!!!) km-t odaírni???
2010. nov. 26. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Amint nem az első tulaj, nem lehet benne biztos, tehát

így korrektebb.

2010. nov. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha oda is van írva, akkor sem biztos, hogy az a VALÓS km. A 0km-esnél még igaz a km, onnantól kezdve meg... Bármi is lehet. Abszolút nem mérvadó. Ismerek olyan F Astrát, amit félmillió(!) km-rel is megvennék, meg olyat is, amit 50ezerrel sem.
2010. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lustaságból, nem törődömségből, vevőcsalogatás céljából. Hátha felhívod, odamész és akkor megpróbál egyezkedni veled mikor kiderül mennyi van benne.

A másik eset ami nálam is fennáll, hogy napi legalább 100-200kmet megyek az autóval amit éppen hirdetek. Most szeretnéd, hogy minden nap felmenjek és módosítsam a KM-órát hogy valós legyen? Azért írtam én is oda, hogy napi használatban:)

Üdv

2010. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem én ezt a ködösítést utálom kib@szottul meg ezt az állandó hazudozást meg csalást.

Miért kell egyáltalán a kmórához hozzányúlni???Miért nem lehet becsületesnek lenni ebben az életben?

Vevőcsalogatás?Én azt a hirdetést el sem olvasom soha ahol nincsen odaírva egy reálisnak tünű km.

Ez a telefonos érdeklődésnél nyomott szöveg h most fejből nem tudom mert épp van 30 autó a telepen,el kell jönni és megnézni én ezt nem eszem meg...

Szerintem sokkal jobban pörögne az autópiac ha az autókat valós km-rel és átnézetve árusítanák,mert akkor az emberek MERNÉNEK vásárolni,mert nem azt kéne latolgatni h ebből vajon mennyi a hazugság és mennyit kell még rákölteni.

2010. nov. 26. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár így gondolkozna mindenki. De magyarországon ha lát valaki egy 200 000 KM feletti autót akkor az már tutira szar. De ha egy visszapörgetett órás autót 100 000 KM-el lát akkor az de fäsza, vegyük meg. És bele sem gondol, hogy lehetséges, hogy átvertek?
2010. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha TE árulnád a kocsidat , és odaírnád, rögtön okoskodna mindenki aki megnézi,hogy ez kevés,úgysem igaz, stb.. vissza van tekerve.


nem a km-t kell nézni,hanem a kopásokat, állapotot, motort, stb.


ültem (valós?lehet még több volt benne) 340.000 km-t futott dízel opel campoban aminek nem volt baja, és ültem valós 80.000km-es (nem írom le milyen) céges autóban és kivolt a bele...


Szóval a magyar ilyen, tekerget, szervízfüzetet hamisít, stb.


Az én kocsimban is 85.000 Km van óra szerint, de a valós olyan 170.000 km körül lehet. én csak röhögtem az eladón...

2010. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!