Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Yamaha XJ6 után mit...

Egy Yamaha XJ6 után mit ajánlotok? Naked/allrounder kategóriában

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 22:08
 1/2 St.Germain ***** válasza:

Talán egy Kawa z750, ugyan ez a legkisebb japán gyár, de nagyon jó karaktere van a Kawasakiknak.


Vagy egy Honda Hornet (cb900). Megbízható, könnyen kezelhető, mint bármelyik honda.


Allrounderből vagy egy Varadero, vagy a kis testvére a Transalp, esetleg egy BMW F800. Esetleg egy Touno 1000, de ahhoz azért kell egy kis rutin (vagy megfontolt sofőrnek kell lenned).


Egyelőre ennyi jut eszembe hirtelen, talán ha kicsit bővebben írnál motorozási szokásaidról, vagy igényeidről akkor könnyebb lenne válaszolni. Vaktában kb ezeket tudom elképzelni.

2010. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretem, ha van benne erőtartalék, és amikor lehet, általában ki is szoktam használni. a 80lóerő már kicsit gyengének tűnik. r6-on, vagy 750-es gixeren is gondolkoztam, de abból a célból nem felelne meg, hogy elég gyakran szoktam párban utazni, a hátsó ülésük meg nem valami kényelmi cikk a szupersportoknak. ezért hárult a döntés valami allrounderre, vagy inkább nagyobb lökettérfogatú nakede.
2010. dec. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!