Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Februárban kezdek a Csigavérné...

Februárban kezdek a Csigavérnél. Milyen tapasztalataitok vannak a téli tanfolyamkezdésről? Azt hallottam sokkal kevesebben vannak mint már később. A XI. ker-ben melyik gyakorlati oktatót ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben az egész csigavért otthagynám és váltanék iskolát, ha jót akarsz
2010. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is XI. kerületben tanultam a csigavérnél. Csak rossz tapasztalataim vannak. A legrosszabb autós iskola.

Az oktatók türelmetlenek és ordibálnak, mindenre figyelnek, csak rád nem. Az én oktatóm az ELSŐ FORGALMI órán is képes volt törökülésben ülni mellettem, holott a lábait a pedálon kellett volna tartania, hátha elszúrnék valamit közben pedig egész úton telefonált. Csak akkor szólt hozzám ha ordibálni akart.

Ha valamit minimálisan is elszúrsz úgy, hogy közben mondjuk el sem magyarázta, hogyan kéne csinálni, akkor is rögtön hülyézz, ordibál és porig aláz.

Ezt nem egy oktatóról hallottam. Az enyém is ilyen volt. És nehogy azt hidd, hogy nem váltottam.

Sikerült kifognom végül egy normális oktatót akivel sikerült is megszereznem a jogsit (előzővel 2x buktam forgalomban), de őt sem mondanám olyannak amilyennek egy oktatónak kéne lennie.

2010. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

13:09 vagyok

Amúgy az, hogy másodjára jobb oktatót fogtam ki, csak azért van, mert ő még új volt a csigavéreseknél. Még nem esett át az agymosáson, hogy "mindenkit lesz*runk, csak a pénz számít".

2010. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nevet írjatok légyszi, legalább priviben!
2010. dec. 1. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Oktatók nevét?
2010. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen
2010. dec. 1. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok üzit írni, mert nem tetted elérhetővé.

Küldj te nekem egy üzit és abban leírom.

2010. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok
2010. dec. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!