Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a gumi gázzal való feltöltéséről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nissan GT-R
2011. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fantasztikus! Amióta egyszer megpróbáltam azóta folyton csak így használom a járműveim gumijait legyen szó akár kerékpárról, motorról vagy kocsiról. Nem mellékesen, ha nincsenek felfújva sokkal, de sokkal hamarabb elhasználódnak... gondolom ezt te is átérzed...
2011. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második LOL :D

de egyébként én is ezt tapasztaltam...


de valszeg a nitrogénre gondolt

2011. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha, ha, ha... nem azt kérdeztem,hogy fel van-e fújva, vagy nem, hanem mi a különbség, ha levegővel, vagy ha gázzal(nitrogénnel) töltik fel.
2011. máj. 3. 20:55
 5/5 St.Germain ***** válasza:

Az égvilágon szinte semmi. Ha nem extrém körülmények közt használod (autópálya hosszan és tartósan nagy tempó), akkor semmi értelme. A levegő 78%-a nitrogén. Ha még esetleg meg is tudják oldani, hogy az abroncsba 85-90% körüli legyen a nitrogén tartalom, akkor sincs neki nagy jelentősége. Pár egyszerű képlettel utána tudsz számolni.


Ellenben elkérnek érte valamennyi pénzt. És az első nyomás ellenőrzéskor megközelíti a gumiban lévő "gáz" összetétele a légköri levegő összetételét.

2011. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!