Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen biciklivel? Milyen gumi...

Télen biciklivel? Milyen gumi kell hozzá? Elöre vagy hátulra kell? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

sulibajarashoz kene

hoban illetve jegen kene birnia a strapat de betonon is meg száraz uton is menjen


2010. dec. 1. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

minden féle képpen terep gumit rakj rá,azt nem mondom,hogy egy kopott gumit szögelj ki :D mert az nem menne


hátulra azért,hogy tudjál tekerni,előre meg hogy ne csússzon el.

vlami erősebb "krosz"gumi félét nézzél

2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
a fékezés a legfontosabb, így ha van egy rosszabb és egy jobb terepgumid, oda tedd a jobbat, amelyiket általában fékezed.
2010. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jó fékek és jó felni is kell rá!!! duplaoldalas felni nem ártana
2010. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akk szögesgumi kilőve?
2010. dec. 1. 14:58
 5/12 anonim válasza:
Bocsi, hogy offolok, de ezt nem tudom kihagyni :) Múltkor vonattal jöttem haza a Déliből Székesfehérvárra, este, szakadó hóban, és valami hiba miatt Martonvásáron megálltunk egy fél órára. Két fiatal "nagymenő", biciklis tizenéves srác meglátott a vonaton, és elkezdték játszani az agyukat a hóban biciklivel. Kb 20 percig szarakodtak, amikor az egyik megcsúszott, és beledőlt a hóba :D azthittem megszakadok :D amúgy bocsi, tényleg nem hagyhattam ki, meg kellett valakivel osztanom :D:)
2010. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék.

Én mindenképpen a Schwalbe-t vagy a Continental-t venném, de amint látod áruk is húzos, de ezek nélkül télen átmászol pár kocsi alatt.

2010. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami durvább mintázatú kell, és kicsit laposan kell hagyni hogy jobban tapadjon. Előre és hátra is kell, hogy normálisan tudj egyáltalán tekerni és kormányozni. Amúgy meg nem szabad hirtelen mozdulatokat tenni, és ha lehet mindig rendesen markold a kormányt, mivel ha valami kisebb jégdarab eléd kerül simán elcsúszhatsz.
2010. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vegyél terepgumit és belülről tekerj a bütyikbe facsavart, azt hogy mekkora kell nem tudom, ki kell kísérletezni.

Utána szilikonozd ki a csavarfejeket a biztonság kedvéért és kész.


Ezzel jóval olcsóbban jössz ki mert 2 szöges gumi ára egy új bicikli árával egyenlő.

2010. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

elöl-hátulra terepgumi!

ma mentem tesóm nyári bicajával hóban, azzal még oké, lehet tekerni normálisan, de fordultam/kicsit dőltem jobbra kanyarodásnál és elindult az eleje de megfogtam!

2010. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
teljesen slick gumival kedd reggel fagyban elég durva volt :D amúgy aki ügyes az nem feltétlen esik el rosszabb gumival, persze eleve lassabban megy vele.
2010. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!