Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2101. Kinek mi a vélemény...

Lada 2101. Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Csak őszintén!Nekem ilyen van,meg vagyok vele elégedve.Nem cserélném el semmire.Nekem már megvan a véleményem róla,ami igen pozitív.Egyszerűen imádom!

Arra lennék kíváncsi,hogy általában mit gondolnak erről a típusról az emberek.

Afféle közvélemény kutatás.


2010. dec. 3. 17:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Olcsó az alkatrész, az utcán is meg lehet szerelni, és hát a lényeg: nincs rajta hitel :-)Nekünk is volt, de "elfáradt" szegényke.
2010. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A véleményem:

-öreg

-nem modern a formája és ez nekem nem tetszik

-nem korszerű a motorja

-sokat fogyaszt

-hangos

-nem felszerelt(nincs szervo, el.ablak, abs, centrál zár, klíma...)

-igaz hogy az út szélén is meg lehet szerelni de jobb egy olyan kocsi amit egyáltalán nem kell szerelni:)


12 éves kocsink van, 3 éve van nálunk, eddig sehol se hagyott ott és nem fogyaszt többet a Ladánál.

2010. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Enyűhetetlen. Nekem volt 2107-es kocka, és 2108-as samarám is. Mindkettő árkon bokron elment, csak benzin kellett nekik.
2010. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem cserélném el semmire - Azért ha felajánlanának egy Q7-es Audit biztos, hogy meggondolnád magad. :)
2010. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Inkább az ára kéne. :)

Abból vennék egy szerény kis lakást és lenne kocsim is,lakásom is.Na meg néhány milliót még el is tudnék raktározni. :)

2010. dec. 3. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele. Évek óta használom, amire nekem kell, arra tökéletesen elég. Sőt, meg merném kockáztatni, hogy az itthoni autós társadalom nagy részének igényeit is ki tudja elégíteni. Csak ugye nem eléggé "menő" típus, nem lehet vele felvágni.
2010. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már nem tudnék meglenni szervo, klíma, elektromos ablak, ülésfűtés, ABS és sok más dolog nélkül, de hobbiautónak bevállalnám :)
2010. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Utolsó! Hát a jót könnyű megszokni, de ha rákényszerülnél egy Ladára, biztos hamar át tudnál szokni "rá"
2010. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ladám volt lesz és marad is! soha nem kell másik!Soha nem hagyott még cserben,nem is eszik 7 liternél többet elmegy árkon bokron ha kell, könnyű szervizelni ha jól bánsz vele meghálálja, ráadásul egy szép kinézetű ladával ugyan úgy fel lehet vágni mint egy mai sportautóval, motorja az egekbe tuningolható ha arról van szó (ja és víz alatt is elmegy (tapasztalat) nem az utcaival :D ...

Elektromos ablak szervó minek? minél több az elektonika annál töb hibalehetőség ráadásul minden autóban egybefüggő elektromos rendszer van minden függ mindentől (maguktól beindulnak amikor nem kéne és van baleset) ladánál ez nincs! Jó nekem is van benne el.ablak,centrálzár riasztó immobilizer meg egyéb nyalánkságok de ami a motorhoz fékhez kapcsolódik elektronika sosem lesz... ezen felül elektromos szervót is lehet bele rakni ha nagyon akarod!

Míg egy mai autót valami apró kis pl: műanyag törésért ami felel valami fékért mondjuk, el kell vinni szervízbe mert ott rohadsz az úton a ladánál egyszerűen kicseréled (10 perc alatt) és mehetsz tovább

2010. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Így van.És nem tömegtermék.Ladások barátok!

Országos szintű Suzuki találkozót még nem láttam! :)

Ja és persze ne felejtsük el,hogy a rallypályákat még mindig ezek a 40 éves technológián alapuló gépállatok uralják.

A/6-ban verhetetlenek,Balázs Öcsi 2x magyar bajnok volt Ladával.

És hát igen csak egy H csoportos Lada is szorongatja a WRC-s időket. :)

2010. dec. 4. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!