Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 Babetta 210-es tipusú...

Van 1 Babetta 210-es tipusú Segédmotorkerékpárom. Elment Benne az első sebesség nemtudom miért. Mi miatt mehetett el, és mennyibe kerülhet megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Egyik este mikor lesesett az első 2 haverom bejött hozzám hogy menjünk ki farolgatni.

Jó is volt olyan fél óra mulva mikor jöttem hazafele már rángatott 20 ig és nem kapcsolta az egyest---> Vagyis amikor állok üresbe van húzok neki egy nyélgázs és elkezd rángatni 20 ig :S Utána már megy normálisan 40 ig.


2010. dec. 4. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy kopottak a pofák,vagy beragad a fék, ilyen hidegben minden lehetséges, én előbb megnézném a gyújtószikrát hogy van-e rendesen aztán ha ez okés akkor lehet maszat van a fúvókában (karburátorban) egyéb apró dolgok...
2010. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ. Hát A trafóm az szétvan mert ha rákapcsolom a lámpát egyáltalán nem megy, de eddig a váltóval nemvolt nagy gond 1 hónapja lett kicserélve a 2. sebesség :S. De még eddig ha elindult ment szépen :S Szóval nemtom mi lehet a váltóval :S
2010. dec. 4. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
hát neked a trafó és a tirisztor egybe van építve ugye? Ha igen nézd meg a gyertyakábelt is a gyújtógyertyát (sztem cseréld is ki a gyertyát és a kábelt ) ezek filléres dolgok!És mindenképpen gyári gyertyát tégy bele , gugliba beírod hogy babetta dokumentumok és megnézed a könyvét le van írva!Hibák és javításuk meg egyebek , sok hasznos dolgot tudhatsz meg belőle!
2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi A választ.

GYertyát vettem bele Brisket aztmondták amit lehet kapni ez a legjobb bele a gyertyakábelt kicseréltem e nemlett jó ):

Úgyhogy ha lesz pénzem megy a szerelőhöz :S

2010. dec. 8. 13:17
 5/7 Abonyi ***** válasza:
Váltóhiba lehet.A fogaskerék elkopott,ami sebességbe rakja.kb:15e forint
2010. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Abonyi ***** válasza:
Bocs most láttam hogy babetta akk lehet hogy mégkevesebb.
2010. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Választ ;) :D
2010. dec. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!