Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lenne ez első autónak...

Jó lenne ez első autónak iskolába járásra?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 1. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
nem éppen, de ha trabimánis vagy akkor igen, ennyiért már zsigát, daciát, még rosszabb Golf I-II-t is lehet kapni, ezek mind sokkal jobbak a trabinál.
2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igen, de csak akkor, ha motor is tartozik hozzá, és a hátsó ülésen elfér 2 benga nigger. mert ha lefullad, lesz aki betolja a kocsid
2011. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előző 2-nek köszi, várok még válaszokat...
2011. nov. 1. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben.
2011. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné meg jó lenne első autónak alkatrész is kapni azért hozzá főleg a motorja Volkswagen tehát..Akinek nem tetszik a trabi az úgy is azt mondja ne vegyél
2011. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tökéletes a kis trabi :)

Csak nézd azt is, hogy

Érvényes magyar okmányok legyenek meg nem árt ha friss műszakival rendelkezik

2011. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem.A forgalmija lejárt 1 éve aminek a megújítása kb 25.000 Ft + el is kell hozni a helyszínről trélerrel ami + költség ehhez vedd hozzá a 30-40 ezer forintos átírási költségeket is meg ugye át is kell nézetni az autót hogy átmenjen a vizsgán és fel is kell készíteni hisz nem egy 5 éves autóról van szó és már 1 éve nincs forgalmija szerintem nem véletlenül.Az alkatrészek olcsók hozzá de ez is elvehet a pénztárcádból egy két 10 ezrest+ a javítás.A kocsi 60 ezer így kb 120-140 ezerbe kerülhet a trabi plusz az utána járások vizsgák papírmunkák stb.. MEGÉRI????
2011. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Előzőnek köszi! Nem gonddoltam volna, hogy ilyen sok lesz... Mind1, nézek másik verdát...
2011. nov. 1. 18:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez megéri? [link]
2011. nov. 1. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:

17:59 vagyok.


Hát inkább a Skoda mint a Trabant.5 ajtós forgalmija van és nem annyira rosszak a favoritok a szomszédom évekig járt ilyen kocsival szerelő ritkán látta bár nem tudom mennyit fogyaszthat de nem hiszem hogy többet mint a Trabant és az állapota is csak akkor derül ki ha láttad.Szerintem nézd meg de lehetőleg szerelővel menj és ha jó akkor is alkudj az árából. ;)

2011. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!