Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik használt autót választa...

Melyik használt autót választanátok? Miért? Első kocsim lenne. L/20

Figyelt kérdés

1. Mercedes Benz E300 (Évjárat: 1991)

2. NISSAN PRIMERA 1.6 (Évjárat: 1999)

3. OPEL VECTRA B Caravan (Évjárat: 1998)

4. SKODA FABIA (Évjárat: 2006)


2010. dec. 6. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1. , Megbízhatók
2010. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20 éves Lánynak én a Skoda Fabiat lőném meg.
2010. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 St.Germain ***** válasza:

A merci megbízható autó hírében áll, de szerintem egy 3000ccm-es benzines nem igazán kifizetődő, akkor inkább egy dízelt belőle.


A Nissan fiatalabb, de az 1,6os motor se nem túl erős, se nem túl gazdaságos (bár nem tudom mennyire számít a fogyasztás meg az erő, azért az első 2 autó közt óriási különbség van, remélem ezt Te is érzed, és itt nem a márka presztizsére gondolok)


A Nissan, mint japán autó megbízható, de vannak típus hibái, aminek jobb utána nézni, illetve jó ha tudod, hogy normális alkatrészek nem a legolcsóbbak hozzá.


Opel Vectra:


Sokan esküsznek rá, hogy az opel sosem kop el, de azért az élet és a felhasználói tapasztalatok erre rácáfoltak. Sajnos nem írtál konkrét motor típust, de ahogy nézem benzinest keresgélsz, szép autó (szerintem), talán egy megkímélt nem jelent nagyobb gondot, de itt is nagy a buktató, ha szart fog ki az ember.


Skoda Fabia:


Másnéven Csoda fóbia, nem a legszebb, nem a legjobb, mégis egy 1,4es benzines, 8szelepes szerintem nagyon nagy gond nem lehet vele. Vw csoportos autó, tehát könnyen tudsz hozzá alkatrészt találni, és nem is olyan drágán. És ami fontos, hogy ez a legfiatalabb. De különösebb esztétikai és vezetési élményt nem ad, ráadásul elég sok fapados fut belőle, egy része hiteles autó, amit már nem tudnak fizetni, hitelátvállalással meg nem igazán éri meg.


Ha nagyon kevés pénzből akarsz fent tartani egy autót, akkor a sorrendem ez lenne:

1. Skoda

2. Nissan

3. holtverseny Opel és Mercedes közt


De nagyban befolyásolja a sorrendet a Te elképzelésed, hogy neked mi a fontos. Ha egy karakteres autót akarsz, akkor talán a Merci a legmegfelelőbb, bár személy szerint nekem a Vectrák közül a B tetszik a legjobban. A Nissan egy átlagos külsejű, viszonylag kevés gonddal elfutó autó, de semmi izgalom, se kívül, se belül, se vezetés ügyileg, és talán a futómű sem a legkényelmesebb, de egy jól használható autó.


A Skoda kb 0 (nulla) presztizzsel rendelkező autó. elfogadható méretű csomagtartóval (persze csak a 4 ajtós). Talán kisebb fenntartási költségekkel.


Fontos, hogy milyen volt az autó előélete, azért a Mercik Vectrák eléggé leéltek tudnak lenni, egy nissant el tudok képzelni hamarabb hogy idős bácsika megkímélte, de eladja. És ezt egyikre sem tudom elképzelni a többi közül.


Szóval nem igazán lehet sorrendet állítani, amíg nem tudunk több infót, pl. : neked mi a fontos (külső, belső vezethetőség, biztonság, dinamika, fogyasztás), vagy mire akarod használni...stb.

2010. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4. ként a Fábia a nyerő sztem ! 4éves autóval semmi baj nem lehet,hacsak nem volt +törve.
2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Škoda Fabia vs. 3 literes benzines MB? Fúha!

Mondjuk én az igazi régi MB-k nagy rajongója vagyok, de én mégis azt mondom, hogy Neked, mint lánynak (nem hímsovinizmus) Fabia vagy Primera!

2010. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rajoskodni, és fontos hogy ne hagyjon ott az út szélén akkor Škoda Fabia.
2010. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.mercedes kiesik mert megbízhatatlan szar és hátsókerékhajtás(télen nem mész sehova) ( TAPASZTALAT ÉS NEM A NETRŐL OLVASOM, HA ÚJONNAN 20MISI AKKOR JÓ IS)

2. Nissan. Nem rossz. 99-ben egyesültek a renaultal- 99-től a nissan egy rakás kaki. szóval ez még jó választás lenne

3. ople vectra: ez a legjobb! (ezek közül) megbízható, olcsó fenntartani, egyszerű, nem drága hozzá semmi

4. Skoda. az olyan átmenet. Nem tudnak erős motort csiálni!


Én ezek közül az opelt választanám


vagy ha nem innen:

-Fiat Punto

-Fiat Bravo

-Alfa Romeo 147

-Suzuki Swift

-Opel Astra

-vagy ha újabb: Alfa Giulietta

2010. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"mercedes kiesik mert megbízhatatlan szar és hátsókerékhajtás(télen nem mész sehova) "

Ezt fejtsd már ki bővebben.

2010. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A FIAT megbizhatóbb mint a MERCEDES
2010. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok,bocsi,kimaradt a kérdőjel..
2010. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!